«Паразитологія і інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин»

Лабораторія «Паразитологія та інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин» забезпечує професійно-практичну підготовку студентів та співпрацює з лабораторіями: «Внутрішні незаразні хвороби», «Епізоотологія з мікробіологією», навчально-виробничою лабораторією коледжу. Лабораторія обладнана необхідним унаочненням, має колекцію паразитів, постійно працює над збагаченням навчально-методичними матеріалами, зокрема створенням ЕОР.

При лабораторії функціонує гурток, завданням якого є розширення та удосконалення знань студентів щодо діагностики та організації заходів боротьби з інвазійними хворобами тварин. Гуртківці систематично займаються пошуково-дослідницькою роботою, вивченням проблемних питань ветеринарії.

Вивчення дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин» сприяє формуванню у майбутніх фахівців сучасної системи теоретичних знань і набуття практичних навичок щодо інвазійних хвороб тварин, зокрема визначення хвороби, поширення, економічні збитки, морфологія та біологія збудника; епізоотологічні дані, патогенез, симптоми хвороби, патологоанатомічні зміни, діагноз (за життя, посмертний), лікування, профілактика (загальні заходи, спеціальні заходи).