Досягнення

►ВІДЗНАКИ КОЛЕДЖУ В СФЕРІ ОСВІТИ 

ІНШІ ГРАМОТИ, ПОДЯКИ, ДИПЛОМИ  КОЛЕДЖУ

Усі учасники освітнього процесу активно задіяні у організаційній, навчальній, виховній та методичній роботі коледжу.  

Педагогічними працівниками регулярно проводяться відкриті виховні заходи та відкриті навчальні заняття, тижні із навчальних дисциплін, розробляються методичні матеріали для удосконалення освітнього процесу.

Викладачі коледжу беруть участь у семінарах та вебінарах, є постійними учасниками україно-німецького проекту FABU «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (2017-2023р.), проєкту «Школа Європейського тваринництва» (2016-2017 рр), членами робочих груп із розробки стандартів фахової передвищої освіти МОН та навчальних планів спеціальності(2020-2022 р.).

Неодноразово представники коледжу були спікерами та тренерами семінарів-тренінгів на базі Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти». Викладачі коледжу є авторами методичних робіт, що внесені до Медіатеки електронних засобів навчання Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», електронних навчальних посібників, підручників нового покоління, навчальних відеофільмів, сайтів та блогів педагогів, відкритих онлайн-курсів, рецензентами та розробниками навчальних програм спеціальних дисциплін.

Наші педагогічні працівники ставали переможцями та лауреатами конкурсів «Педагогічні інновації», «Педагогічний оскар», «Викладач року», «Куратор року», «Конкурс клінік ветеринарної медицини», «Конкурс з організації навчальних практик».

18-20 жовтня 2016 року ДУ НМЦ «Агроосвіта» організувала на нашій базі засідання навчально-методичної комісії спеціальності 211 «Ветеринарна медицина». Гості та учасники заходу ознайомилися із матеріально-технічною базою закладу освіти, відвідали відкрите інтегроване практичне заняття «Оваріогістероектомія кішок» та попрацювали відповідно до плану засідання. 

На базі нашого коледжу влітку 2017 року проводився регіональний етап конкурсу «Краща організація та функціонування навчально-виробничої ферми». Участь в ньому взяли представники закладів освіти Полтавської, Харківської, Черкаської та Дніпропетровської областей. Приємно, що наш заклад посів почесне 2 місце.

Багато викладачів за добросовісну, якісну, інноваційну та довголітню методичну роботу внесені до Книги пошани Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та ін.

У 2019-22 роках в коледжі відбувалися грандіозні події: "Всеукраїнська виставка ляльок-мотанок та майстер-клас по їх створенню", "Всеукраїнська виставка народної творчості". Гостею нашого закладу освіти стала Яна Ісаєнко – народна майстриня та співробітник головного управління Дердпродспоживслужби в м. Київ. Вона розповіла про історію ляльок-мотанок, специфіку виготовлення, різновиди та провела майстер-клас зі створення справжньої української ляльки-мотанки. 

Здобувачі освіти коледжу приймають активну участь у гуртках художньої самодіяльності, предметних гуртках, спортивних секціях, тощо. Також вони успішно представляють коледж на різних предметних олімпіадах та конкурсах, зокрема на щорічному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка.

Щороку студенти коледжу беруть участь у зльоті відмінників аграрної освіти та конкурсі «Студент року». Найактивніші з них є постійними учасниками наукових студентських конференціях Полтавського державного аграрного університету.

Так, студент спеціальності «Ветеринарна медицина» Пафенюк Дмитро виборов перемогу в регіональному етапі конкурсу «Студент року». Згодом, в цьому ж таки конкурсі, 2 місце посіла Похилець Катерина.

Здобувачі освіти ВСП «Хомутецький фаховий коледж ПДАУ» є постійними учасниками фахових студентських науково-практичних конференцій. Їхні напрацювання висвітлені в ряді фахових видань («Здоров'я тварин і ліки», «Наукові праці Полтавської державної аграрної академії», виданнях ДУ «НМЦ ВФПО» («Організація навчально-виховного процесу», «Збірник виховних заходів»), «Перспективні наукові дослідження», «Ветеринарна газета» та збірниках матеріалів фахових конференцій).

Аматорський колектив художньої самодіяльності бере участь та займає призові місця у конкурсах «Студентська весна», «Софіївські зорі», концертах районного та обласного значення. Так, Світлана Гусятинська стала призером конкурсу патріотичної пісні І регіонального героїко-патріотичного фестивалю «Ми майбутнє твоє, Україно» у 2017 році та учасницею відбору на конкурс «Червона рута» у 2018 році.

В коледжі нещодавно заснована та з успіхом працює аматорська театральна група «Лля», яка регулярно радує коледж своїми виступами та вечорами відпочинку. «Новорічна казка», мюзикл до свята «День Землі» - це далеко не всі постановки цього прекрасного колективу.

Спортсмени та спортивні команди коледжу регулярно беруть активну участь у різних змаганнях районного, обласного та Всеукраїнського значення. Кращі спортсмени коледжу за період 1996-2022 р.р.:  Гавришко Ігор-заслужений майстер спорту України з гирьового спорту, Срібний Руслан-майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту, Отисько Віталій-майстер спорту з гирьового спорту, Хоменко Владислав-майстер спорту з гирьового спорту, Дьомін Іван-майстер спорту з гирьового спорту, Пузій Олександр-майстер спорту з гирьового спорту, Струцький Євген-майстер спорту з гирьового спорту, Наріжний Сергій-майстер спорту з гирьового спорту, Петлюх Олександр-І розряд з легкої атлетики, Клименко Катерина-І розряд з настільного тенісу, Любарець Ірина-І розряд з легкої атлетики, Молнар Роман-КМС з вільної боротьби, Шпачук Роман-І розряд з футболу, Половян Віталій-І розряд з футболу, Хоменко Марія-І розряд з шахів.

Студенти та працівники коледжу регулярно беруть участь у різних виховних заходах, челенжах, флеш-мобах тощо. Постійно підтримується у належному стані територія коледжу, парк, алеї, під’їдні дороги. Особливої уваги заслуговують: акції «Збери сміття-збережи довкілля», «Посади дерево» та ін.

За ініціативи студентського самоврядування коледжу був реалізований  проект «Студентська лабораторія – S.LAB».  «S.LAB» - це міждисциплінарна лабораторія, яка об’єднує усіх тих, хто прагне розвиватися як фахівець спеціальностей: «Ветеринарна медицина» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Для адаптації здобувачів освіти нового набору та для сприяння розвитку у них фахової та навчальної компетентностей в коледжі працює «Клуб професіоналів». На регулярних засіданнях члени клубу діляться один з одним своїми досягненнями та напрацюваннями в сфері майбутньої професії. Студенти коледжу беруть участь у профорієнтаційній роботі: «Ярмарка професій», «День відкритих дверей». Демонструючи нашим гостям свої фахові знання та творчі здібності, вони популяризують наші спеціальності та заклад освіти.