Педагогічна рада

ПЕДАГОГІЧНА РАДА 

1. Бондарчук Ольга Іванівна - викладач вищої категорії;

2. Воробей Володимир Степанович - викладач II категорії;

3. Даценко Людмила Іванівна - викладач вищої категорії, викладач- методист, голова циклової комісії ветеринарних дисциплін;

4. Дем'яненко Світлана Миколаївна - головний бухгалтер, викладач вищої категорії;

5. Дьоміна Віра Михайлівна - викладач І категорії;

6. Кіященко Григорій Кирилович - викладач вищої категорії, старший викладач;

7. Костенко Лілія Валентинівна - викладач, спеціаліст;

8. Кузьменко Ірина Вікторівна - викладач вищої категорії;

9. Литвиненко Ірина Олексіївна - викладач вищої категорії, викладач-методист;

10. Литвиненко Михайло Олександрович - заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач вищої категорії, викладач- методист;

11. Литвиненко Людмила Миколаївна - викладач вищої категорії, викладач-методист;

12. Лукаш Руслан Іванович - викладач, спеціаліст, фахівець підрозділу працевлаштування випускників навчального закладу;

13. Москаленко Олександр Миколайович - викладач І категорії;

14. Одарченко Аліна Володимирівна - викладач вищої категорії;

15. Оленіч Віталіна Володимирівна - викладач II категорії;

16. Отисько Сергій Володимирович - викладач вищої категорії, викладач-ментодист, завідувач ветеринарно-технологічного відділення;

17. Присяжнюк Ірина Анатоліївна - викладач I категорії;

18. Радченко Вадим Вікторович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

19. Радченко Віктор Іванович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

20. Семенюта Наталія Миколаївна - викладач вищої категорії, завідуюча лабораторії заочної форми навчання;

21. Сіроклин Григорій Іванович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

22. Стешенко Віктор Олександрович - викладач І категорії;

23. Тарадін Володимир Іванович - викладач, спеціаліст;

24. Ткачов Віталій Васильович - викладач І категорії;

25. Шинкаренко Дарія Юріївна - вихователь гуртожитку;

26. Шинкаренко Сергій Васильович - директор, викладач вищої категорії, викладач-методист;

27. Яценко Володимир Михайлович - викладач І категорії;

28. Яценко Тетяна Миколаївна - викладач вищої категорії, голова циклової комісії технологічних дисциплін;

39. Ящук Руслан Володимирович - викладач І категорії;

30. Хоміч Наталія Володимирівна - викладач, відповідальний секретар приймальної комісії, викладач.