НОВИНИ

 З усіма найсвіжішими  новинами коледжу знайомтесь в групі Фейсбук коледжу

► Відокремлений структурний підрозділ "Хомутецький фаховий коледж ПДАУ" 

Центр студентської інформації (C.S.I.) регулярно готує щотижневі випуски новин про події та заходи нашого закладу освіти.

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #38 (20.05-24.05)

       На базі клініки ветеринарної медицини пройшла зустріч студентів коледжу з лікарем ветеринарної медицини, в минулому Головним державним інспектором Шубою Володимиром Васильовичем. Були цікаві розповіді, питання, відповіді та не менш цікава вікторина.

       В коледжі проведений конкурс постерів «Багато в світі є професій, а я люблю свою" Найкращу роботу Ви можете побачити на екрані. Круто! Молодці!

        23 травня Україна відзначає День Героїв. Цього дня ми вшановуємо пам'ять загиблих. Чекаємо додому полонених та цінуємо тих, хто боронить нашу країну незважаючи ні на що.

      В рамках тижня безпеки дорожнього руху проведений захід «Безпека дорожнього руху – це життя». Присутні були ознайомлені з дорожніми знаками та правилами, які допоможуть уникнути багатьох негараздів. Найкращими у знанні правил дорожнього руху стали  Петросян Вікторія та Левченко Анастасія. А найкращим водієм велосипеду - Бабенко Ернест. Так тримати!

      Так «Технолог – професія майбутнього», такий захід проводився з метою презентації дисципліни спеціальності «Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва», він був насичений локаціями, зокрема: контактною зоною стрижки овець, демонстраційним майданчиком птахівництва, дегустацією ковбас та кумису, виставками обладнання, літератури, тощо. Окрім цього відвідувачі мали змогу придбати різні смаколики та скуштувати святкового куліша. Атмосфера була супер!

    В бібліотеці коледжу відбулася літературно-музична композиція слідами наших класиків «А що таке любов – це радість та печаль". Вона включала відеоролики пісень сучасних виконавців та декларацію поезії  у виконані наших студентів. Дякую організаторам за чудово проведений час.

      Продовжуємо профорієнтаційну роботу з метою розповісти випускникам шкіл про наш коледж і спеціальності. Не зважаючи на повітряні тривоги, ми проводимо зустрічі з майбутніми спеціалістами при будь-яких умовах та ситуаціях.

        І на кінець, в коледжі стартувала літня сесія. Всі ми старанно готуємося до здачі заліків, курсових звітів та іспитів, та це не означає, що більше не буде новин! Тому, уважно слідкуйте за нашим тік-током, інстаграмом та фейсбук, посилання в шапці профілю.

          На сьогодні це все. На зв’язку!

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #37 (13.05-17.05)

     13 травня в клініці ветеринарної медицини викладач Ірина Литвиненко провела відкрите заняття з фармакології. Студенти мали змогу дізнатися, що таке гідролати та відпрацювати виготовлення цих фіто засобів в рамках тижня циклової комісії з ветеринарних дисциплін.

   Голова циклової комісії Наталія Хоміч разом із здобувачами освіти провели захоплюючу подорож-квест-гру анатомічний слідопит"Відкриття таємниць остеології".

      14 травня в коледжі проведена дослідна робота «Порівняльна характеристика впливу меду та цибулі на консервування м’яса». Викладач Людмила Литвиненко разом із студентами групи 1-4 розробили спеціальну методику досліду і скоро ми дізнаємося результати. Чекаємо.

    Сьогодні ж в клініці ветеринарної медицини викладач Людмила Даценко провела конференцію на актуальну тему «Дерматомікози». Це дуже потрібна інформація для майбутніх фахівців.

     15 травня викладач Володимир Яценко провів марафон визначення кращого експерта у патологічній анатомії.

   Також викладач Віталій Ткачов на базі виробничої лабораторії провів комплексне фахове заняття для розвитку практичного досвіду здобувачів освіти.

      В рамках даного тижня був презентований освітній проект Михайла Литвиненка «Твоя онлайн-книгарня». Першим розділом стала сторінка аудіо книги авторства Василя Усатенка, яку читав наш студент Сергій Козубенко.

    16 травня наш коледж під керівництвом Сергія Шинкаренко взяв участь у Всеукраїнській руханці у вишиванках «Дякуємо ЗСУ!» За що отримали цінну подяку.

     Також до Дня вишиванки у гуртожитку вихователем Віталіною Оленіч був організований міні концерт з оригінальною програмою.

       Думаєте, що це все, аж ні!

    Цього тижня в головному корпусі коледжа організована ветеринарна експозиція «Відкрийте світ ветеринарної медицини» Представлення дисциплін, ярмарка-виставка, художні номери та багато іншого цікавого було тут.

     17 травня був проведений вебінар «Полтавський аграрний державний університет – шлях до твого майбутнього». Декан ветеринарного факультету Сергій Кулинич та заступник декана Максим Петренко розповіли присутнім про особливості вступу до університету та перспективи навчання і працевлаштування.

      Цього тижня в рамках «Тижня ветеринарних дисциплін» наші четвертокурсники взяли участь у ветеринарному інтелект-тестуванні знань. За основу взяті тестові завдання науково-методичного центру.

    І на кінець переможцем конкурсу «Толерантне ставлення до тварин», який організований нашим студентським самоврядуванням, став Сергій Козубенко група 1-В. Відео Сергія та інших учасників ви можете переглянути на нашому телеграм-каналі за посиланням в шапці профілю.

         А на сьогодні це все. На зв’язку….

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #36 (06.05-10.05)

        7 травня в гуртожитку коледжу проведений захід свята Паска йде до хати, будемо Великдень зустрічати. Захід сприяв відродженню українських народних звичаїв, обрядів та традицій. Також, присутні поділилися смачними рецептами своїх пасок та традиціями у своїх родинах. Атмосфера була чудова!

      Восьмого травня наш коледж разом з усією Україною та цивілізованим світом відзначили День пам’яті та Перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Цей день не просто чергова дата у календарі – в цей день ми пригадуємо жахливі події світової трагедії. Хто ж як не українці бажають миру та справедливості.

     За ініціативи студентського самоврядування оголошується конкурс «Гуманне ставлення до тварин». Міні відео з домашніми улюбленцями будуть опубліковані на нашій інстаграм сторінці. Не пропустіть і проголосуйте за найкраще.

      Продовжує розвиватися наш проект: «Наші випускники – наша гордість». Історії успішних людей, які пов’язали своє життя із нашим закладом освіти та професіями, які в нас здобули, розміщені на нашому сайті, завітайте та ознайомтеся!

       А зараз анонс! Вже з понеділка у нас стартує низка цікавих заходів: тиждень циклової комісії ветеринарних дисциплін, спортивні змагання з фут залу, цікаві зустрічі та багато іншого. Слідкуйте за нашими новинами!

         Підписуйтесь на нашу Тік-Ток та Інстаграм, додавайтеся в групу фейсбук і буде Вам щастя! Усі посилання ви знайдете в шапці профілю.

         А на сьогодні це все. На зв’язку….

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #35 (29.04-3.05)

      Непересічною подією стала гостьова лекція на тему «Цифрове управління стадом за допомогою програми UNІFORM-AGRO». Спікер Павло Паламарчук наглядно продемонстрував важливість створення сучасного цифрового середовища на виробництві. Дякуємо за сучасний захід!

     За ініціативи студентського самоврядування, в коледжі проведено засідання клубу майбутніх професіоналів з питань сучасної офтальмології та стоматології. Натхненні другою Всеукраїнською ветеринарною конференцією у Полтавському державному аграрному університеті доповідачі поділилися актуальною інформацією із присутніми. Молодці, ветеринарія в надійних руках.

     Цього тижня у нас відбувся захист звітної документації виробничої переддипломної практики у наших технологів. Кожен четвертокурсник наглядно продемонстрував особливості перебігу практики та відповів на запитання комісії.

     У гуртожитку коледжу проведена бесіда на тему «Кримінальна відповідальність за крадіжку». Присутні ознайомилися із візуалізованими матеріалами, які підготувала вихователь.

     Першого травня в коледжі відбулася відкрита першість коледжу з волейболу серед збірних команд спеціальностей. За підсумками змагань перше місце виборола команда Хомутецької гімназії, друге місце – команда технологів і третє – команда ветеринарів. Скажу, що спортивна інтрига не покидала змагання до кінця.

    Другого травня наш коледж долучився до крафтової ярмарки Агро-фест у Полтавському державному аграрному університеті. Безліч виробників крафтової продукції, народні промисли, виступи гуртів художньої самодіяльності та багато іншого створили неперевершену атмосферу цього заходу.

     Третього травня, в рамках відкритих дверей в коледжі відбулися заходи, об’єднані гаслом якого було «Наш коледж - твоє професійне майбутнє». Сім локацій: дегустація сільськогосподарської продукції, виставка, міні лекції з кінології, знайомство зі спеціальностями – це далеко не все, що було цього дня в нашому закладі освіти. Для ознайомлення організатори та учасники вкотре довели, що наші спеціальності та коледж були, є і будуть актуальними для розвитку нашої Батьківщини!

       На сьогодні це все. На зв’язку….

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #34 (22.04-26.04)

     В коледжі були проведені відразу декілька тижнів із навчальних дисциплін «Економіка», «Охорона праці», «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин». Усі заходи були цікавими, корисними. Весело та з користю проведений час надовго запам’ятається студентам.

     23 квітня представники коледжу відвідали дуже крутий захід в Полтавському державному аграрному університеті «Другу всеукраїнську ветеринарну конференцію». Це непересічна подія та актуальні теми. Багато представників бізнесу, практикуючих фахівців студентів та викладачів мали змогу отримати корисну інформацію, знайти точки дотику для майбутньої співпраці. Було суперово!

         В клініці ветеринарної медицини коледжу для студентів 3 курсу був проведений міні майстер - клас «Ветеринарна стоматологія». Приємно, що у ролі майстра була студентка випускного курсу Смалій Марія. Вона проходила переддипломну практику в київській клініці «Ніковент», одним з напрямів роботи якої є, стоматологія. Неперевершений досвід!

        В рамках тижня з анатомії учасники освітнього процесу мали змогу відвідати онлайн-лекцію «Хто такий грумер?» Викладач Наталія Хоміч завзято розкрила особливості даної професії та показала її актуальність на даний час. Дякуємо за чудовий захід. Чекаємо на продовження.

        В гуртожитку коледжа проведена профілактична бесіда «Обережно сказ!». Тема актуальна зважаючи на стрімке поширення цієї смертельної хвороби в нашій країні.

          26 квітня – річниця катастрофи світового рівня – аварія на Чорнобильській АЄС. З метою вшанування пам’яті ліквідаторів в коледжі проведені групові тематичні виховні години. В бібліотеці організована виставка «Запалюємо свічку пам’яті».

         І наостанок надзвичайно приємна новина. Прапор України на чемпіонаті Європи з гирьового спорту в Парижі переможно підняла наша випускниця Ольга Додух. Вітаємо спортсменку та бажаємо нових звершень.

На сьогодні це все. На зв’язку….

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #33 (15.04-19.04)

    Наші профорієнтаційні команди відвідали ряд шкіл Семенівської, Лохвицької та Кобеляцької громад. Окрім інформації про коледж ми запрошували школярів на день відкритих дверей, який вже скоро відбудеться.

    В коледжі пройшли тижні з навчальних дисциплін «Основи екології», «Англійська мова» та «Відтворення тварин». Різні заходи, конкурси та багато цікавої інформації отримали здобувачі освіти нашого коледжу.

     В рамках стерилізації котів та кішок, у клініці ветеринарної медицини студенти провели ряд хірургічних операцій. Окрім кастрації, майбутні фахівці провели ще й кесарів розтин та врятували маленьких кошенят. Що й казати, така практична підготовка дуже корисна та цікава.

    Надзвичайно приємною новиною для коледжа стало оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний Оскар 2024». Відразу три роботи наших викладачів визнані найкращими. Наразі маємо педагогічний Оскар та два перших місця в різних номінаціях. Так тримати!

       Непересічною новиною стала зустріч учасників освітнього процесу з представниками компанії Purina Proplan Мариною Дикань. Окрім цікавої бесіди з питань співпраці з стейкхолдером був анонсований курс із дієтології дрібних тварин. Було потужно!

    В гуртожитку коледжу була проведена бесіда «Культура поведінки і спілкування». Вихователь Віталіна Оленіч наголосила на важливості мати повагу одне до одного та визначити конструктивні способи вирішення проблемних ситуацій.

    Представники студентського самоврядування коледжу прийняли участь в онлайн- зборах, організованих Полтавським державним аграрним університетом. Метою було знайомство, обговорення точок дотику та співпраці, планування спільних проектів, ініціатив навчання.

    Напередодні Міжнародного Дня вдячності волонтерам в нашому коледжі була виготовлена чергова маскувальна сітка. Ми віримо в Перемогу та робимо все можливе, щоб її наблизити.

На сьогодні це все. На зв’язку….

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #32 (08.04-12.04)

     8 квітня стартував тиждень історії під гаслом «Україна є, була і буде!» Приємним моментом стало отримання цінної національної патріотичної літератури від Марченко О.,за що йому велика вдячність.

    В рамках тижня з технології переробки продукції тваринництва наші технологи виготовили молочні смаколики для ЗСУ. Це наш маленький вклад у Перемогу.

       В методичному кабінеті відкрили виставку унікальних витворів. Вишиті та мальовані картини, ляльки - мотанки, декоративні подушки та сувеніри – це роботи простих хомутчан, які від цього не менш цінні з естетичної, культурної та національної точки зору. Просто неперевершено!

       В гуртожитку, за ініціативи студентської ради, була проведена інформаційна бесіда на тему: «Обережно кліщі». Дійсно актуальний захід.

      12 квітня в бібліотеці коледжу проведена виховна година до дня Землі. За традицією учасники висадили деревинку, яка стала символом збереження природи.

    Також 12 квітня наш коледж взяв участь у цифровому освітньому форумі Полтавщини. Освітяни з усієї області розглядали питання електронного документообігу та формування мережі професійних ліцеїв в області. Потужний захід.

   Непересічною подією в коледжі став «Молочний івент», де присутні дегустували молочну продукцію, ознайомилися з цікавими фактами про молоко і корів. Що головне, вчергове зібрали кошти для ЗСУ. Разом зі смаколиками, ми спромоглися придбати ряд необхідних речей для наших захисників. За що дякуємо всім причетним.

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #31 (01.04-05.04)

1 квітня вийшов черговий випуск «Всеукраїнського інтерактивного вісника «Освітня траєкторія». Дуже приємно, що відразу два педагога нашого коледжу опублікували свої статі на шпальтах цього видання. Михайло Литвиненко та Сергій Отисько ділилися своїм досвідом роботи. Так тримати.

3 квітня, ми з усією країною відзначили річницю від дня народження Олеся Гончара, відомого українського письменника, першого лауреата Державної премії України Тараса Шевченка, Героя України. Пам`ятаємо його відому цитату: «Мова – основний генофонд нашої культури».

У бібліотеці коледжу до міжнародного Дня здоров`я стартувала книжкова виставка «Життя- це мить, зумій його прожити». Добірка книг дійсно цікава.

Цього тижня наші профорієнтаційні команди відвідали заклади освіти Диканської, Опишнянської громад, розповідаючи учням шкіл про наш коледж і наші спеціальності. Нам є чим здивувати майбутніх студентів.

В честь пам`яті доктора ветеринарних наук, професора, завідувача кафедри терапії Полтавського Державного аграрного університету Локеса Петра Івановича був проведений практичний семінар «Сечокам`яна хвороба у тварин». Студенти мали змогу провести мікроскопію сечових каменів, проаналізувати випадки цієї хвороби та здійснити міні дослід «Який корм обере котик?» Було цікаво і пізнавально. Особлива подяка Людмилі Литвиненко.

4 квітня в гуртожитку коледжа проведений захід «Основи волонтерської діяльності. У дружній обстановці присутні дізналися багато цікавого і пройшли онлайн опитування. Дякуємо організатору за цей захід.

До міжнародного Дня спорту в коледжі пройшла першість із баскетболу 3х3. Перемогу отримала дружна команда групи 2-1; друге місце – 2-4; 3 місце - 1-ВТ. Учасники змагань вдячні ЗСУ за можливість займатися спортом і навчатись.

На сьогодні це все. На зв’язку….

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #30 (25.03-29.03)

Цього тижня згідно освітнього процесу в коледжі розпочалися навчальні практики для студентів 2 та 3 курсів. Саме класна практична підготовка відрізняє наш коледж від багатьох навчальних закладів освіти. Практика це не лише цікаво, а й потрібно.

Наша студентка 2 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» Поліна Кононенко виборола 3 місце на обласному чемпіонаті з черлідингу в місті Полтава. Неперевершено! Так тримати!

Не менш приголомшливою стала подяка від Міністерства освіти і науки України, яку отримав для нашого коледжу заступник директора з навчально-виховної роботи Михайло Литвиненко. Вручення відбулося в місті Київ на підсумковому засіданні методичної ради МОН за участі замісника міністра Дмитра Завгороднього.

За ініціативи студентського самоврядування в гуртожитку проведено змагання скручування на прес. Переможцями стали Горєлов Юрій та Халтигіна Руслана. В якості призів були вітамінізовані смаколики. Молодці учасники! В здоровому тілі – здоровий дух!

І на останок потужна новина, наша делегація на чолі з директором коледжу Сергієм Шинкаренком відвідала День відкритих дверей у Полтавському Державному аграрному університеті. Різні цікавезні локації, екскурсії, квести, концертна програма – це далеко не все, що побачили та відчули на собі відвідувачі даного заходу. Це дійсно непересічна подія, яка підтверджує, що наш університет найкращий! На сьогодні це все. На зв’язку….

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #29 (18.03-22.03)

      Поїхали….

     Цього тижня представники нашого коледжу відвідали з профорієнтаційною метою ряд закладів освіти, а саме Семенівської, Лохвицької, Миргородської та Гадяцької громад. Правила вступу, особливості наших спеціальностей та інша інформація допоможуть майбутнім вступникам. Зроби правильний вибір професії!

      До Всесвітнього тижня грошей у нас відкрилася класна виставка «Історія грошей». Тут представлені монети та банкноти різних країн світу та різних часів. Експозиція буде доступна до 28 березня. Завітайте, не пошкодуєте!

     Потужна новина від нашого викладача фізичного виховання Сергія Отисько , який є заслуженим тренером України з гирьового спорту. 20 березня Сергій Володимирович провів гостьову лекцію у Київському національному університеті технологій та дизайну для студентів та педагогів факультету фізичного виховання. Оце я розумію. Так тримати!

    Цього тижня ми визначили переможця конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей». Переможцям стала студентка групи 1-4 Ганна Лебідь. Знову 1 курс. Неймовірно! Вітаємо!

     21 та 22 березня в коледжі проведений ряд заходів інформаційно-просвітницького характеру «Подолаємо туберкульоз разом!» Здобувачів освіти ознайомили з базовою інформацією та шляхами уникнення даного захворювання. Дякуємо вихователю Віталіні Володимирівні та медичному працівникові Іваненко Тамарі Іванівні за змістовні та актуальні заходи.

       На сьогодні це все… На зв’язку!

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #28 (11.03-15.03)

       Цього тижня у нас стартував 1 етап конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей». Переможців обиратимемо разом. Тож не пропустіть оголошення в нашій фейсбукгрупі.

      Наші четвертокурсники усіх спеціальностей розпочали виробничу – переддипломну практику. Усі здобувачі освіти направлені у передові і сучасні агропідприємства і установи. Згодом, у нас на Тік-Ток каналі, ми показуватимемо цікаві факти із життя практикантів. Не пропустіть!

    В коледжі пройшов черговий етап фізичних конкурсів, а саме на координацію. Переможцем серед дівчат стала Бідненко Світлана група 1-ВТ, а серед юнаків – Коляда Віталій група 1-В. Ох і потужний у нас перший курс! Так тримати!

     До теми спорту додам, що на даний час студент першого курсу Горєлов Юрій готується до Чемпіонату Європи з гирьового спорту, який відбудеться в м.Париж у квітні. Тримаємо кулачки за нашого чемпіона.

    В гуртожитку коледжу проведена профілактично-роз`яснювальна бесіда з метою запобігання протиправних дій на залізничному транспорті. Актуальний та змістовний захід, який допоможе уникнути тяжких неприємностей у майбутньому.

      14 березня наш коледж, як і вся Україна, відзначив День Українського добровольця. Ці мужні люди стали на захист Незалежності та суверенітету України за покликом серця. Вони гідно дають відсіч ворогам у лавах Збройних Сил України!Нескорений народ – нескорена країна!

На сьогодні це все… На зв’язку!

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #27 (04.03-08.03)

         У ці прекрасні березневі дні в коледжі проведений захід «Я і мій улюблений парк». Студенти та працівники коледжу працювали над тим, щоб наша природно-історична пам`ятка Хомутецький парк, був ще красивішим та доглянутим.

        На черговому зібранні органів студентського самоврядування на тему «Топ 10 питань про коледж». Працювали над стратегічним планом профорієнтаційної роботи. Голова сектору Вікторія Стрілець стала координатором ініціативної групи з цього питання.

    6 березня до коледжу завітали представники Полтавського Державного Аграрного Університету. Студенти випускного курсу ознайомилися із продовженням навчання після закінчення нашого закладу освіти. Дізналися багато нового та цікавого про університет, що є одним з найкращих в Україні.

     Вже традиційно стало в нашому коледжі допомагати Збройним Силам України. Так нещодавно, в нас відбувся благодійний ярмарок, на якому студенти та працівники представили власноруч приготовлені смаколики. Кошти зібрані на цьому заході стануть підтримкою для наших захисників.

        Віримо в ЗСУ! Донатимо на ЗСУ!

       В гуртожитку до свята весни був проведений вечір відпочинку на тему «А жінка буває на весну схожа». Поезія, художні номери та весняний настрій зробили неперевершену атмосферу.

      210 років тому народився поет, художник, мислитель, який став для нас ідеологом і пророком. Новий погляд на особистість нашого Тараса Григоровича дещо змінив стереотипи. Він дійсно сучасний, геніальний, актуальний - на сьогодні. Саме тому, в коледжі проведена виховна година та Шевченківські дні.

На сьогодні це все… На зв’язку!

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #26 (26.02-01.03)

      В останній вівторок лютого весь світ відзначає Всесвітній день стерилізації тварин. Цей день не є чужим і для студентів нашого коледжу, адже вони регулярно беруть участь у штучному регулюванні чисельності безпритульних собак і котів.

     Наші спортсмени вкотре показують високі результати на престижних змаганнях. Так студент 1 курсу Горєлов Юрій, став чемпіоном України серед юнаків в дисципліні класичний поштовх двох гирь. Вітаємо переможця! Так тримати!

   В гуртожитку коледжу був проведений тренінг «Шлях до себе». За допомогою різних психологічних вправ студенти не тільки краще пізнали себе, а й своїх одногрупників та співмешканців по кімнаті.

   29 лютого, в коледжі відбулося засідання « Клубу майбутніх професіоналів ». Дві команди «Ветики» і «Ковбаса» змагалися, хто краще знає свою професію. Перемогу у запеклій боротьбі вибороли «Ветики». Крім цього присутні ознайомилися із результатами експерименту, який провели учасники із лабораторії S-Lab. Було потужно!

    В бібліотеці коледжу проведена літературно-музична композиція «Коли б`ють гармати - музи не мовчать». Вірші та пісні із воєнного часу не залишили байдужим нікого із присутніх.

   Наприкінці тижня в нас відбулася непересічна зустріч з Миргородськими волонтерами, які завітали до нашого коледжу. Окрім різних речей, студенти та працівники нашого закладу освіти передали захисникам на передову «пташку», яка зробить неприємний «бада бум» окупантам.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

На сьогодні це все… На зв’язку!

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #25 (19.02-23.02)

       З приємної новини почався цей тиждень. Відразу шість студентів коледжу отримали дипломи від Української Федерації «Спорт заради розвитку»! За участь у відкритті національного проекту «Цікава фізкультура – 2.0 « Перезавантаження ». Вітаємо спортсменів з такими високими відзнаками!

    Також цього тижня в нас відбулися спортивні змагання на витривалість, а саме стрибки на скакалці. Результати чекайте в нашій фейсбук групі.

   20 лютого в коледжі проведена виховна година до дня пам`яті Героїв Небесної сотні. Виховання патріотичної свідомості, прищеплення любові до Батьківщині, формування громадянина України – ось мета цього заходу.

   Цього тижня закінчилося голосування у конкурсі есе «Я і моя майбутня професія». Із 25 представлених робіт визначені 9 найкращих. З якими Ви можете ознайомитися в нашому телеграм каналі, посилання в шапці профілю. Вручення грамот і нагород відбудеться на засіданні міжпредметного гуртка «Клуб професіоналів» найближчім часом.

    До міжнародного дня рідної мови в коледжі був проведений виховний захід «Рідна мова для народу. Сакральне значення, віковічне гноблення зі сторони агресора не дало результатів у минулому і точно не дасть у майбутньому.

    В рамках роботи студентської лабораторії здобувачі освіти коледжу розпочали цикл досліджень «Мікросвіт очима студента». Цей напрямок актуальний для ветеринарів та технологів і взагалі для усіх людей. Фото-, відео- звіти чекайте на наших інтернет ресурсах.

     В гуртожитку коледжа, до 10 річниці російської агресії в Україні, проведений патріотичний захід «Шлях до справедливості». Ми повинні пам’ятати і знати своїх ворогів, які століттями бажають знищити наш народ і нашу Батьківщину.

        Вистоїмо і переможемо!

На сьогодні це все. На зв’язку…..

 

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #24 (12.02-16.02)

       В рамках ініціативи комітету з фізичного виховання, в коледжі пройшов черговий етап спортивних ігор, а саме: конкурс на спритність. Перше місце серед юнаків виборов Яценко Ярослав, а серед дівчат Гусятинська Катерина. Також проведено конкурс на нейродінаміку. Переможців буде оголошено пізніше у фейсбукгрупі. Не пропустіть.

    Проєкт S-Lab - це міждисциплінарна студентська лабораторія, що функціонує в коледжі з 2020 року. Цього тижня до проекту долучилися нові учасники, які відразу прийняли участь в цікавих експериментах та дослідженнях. Супер. Так тримати!

       14 лютого в коледжі проведений день відпочинку до Дня Святого Валентина де лунала поезія.

      16 лютого був організований квест «Під світлим променем любові». Конкурси на ерудицію та кмітливість, історичний екскурс та різні цікавинки зробили цей захід веселим та емоційним.

          Цього тижня, студенти випускного курсу спеціальності "Ветеринарна медицина" стали справжніми маркетологами. В рамках дисципліни «Організація ветеринарної справи», кожен з них підготував маркетингову стратегію розвитку свого бізнесу (поки що уявного). Сучасні рекламні тенденції, можливості штучного інтелекту та різні цікаві фішки були застосовані в цих індивідуальних проєктах, з якими до речі ви можете ознайомитися в нашому телеграм каналі (посилання в шапці профілю).

      16 лютого наш коледж, як і вся Україна відзначив «День єдності». Нині українці як ніколи раніше розуміють сенс цього свята. Ми розуміємо, що маємо бути справді єдиними та стійкими.

 З вірою в себе, ЗСУ та народ України!!! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

На сьогодні це все, на зв’язку….

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #23 (05.02-09.02)

     Нещодавно наш коледж отримав золоту відзнаку «Заклад партнер» від української федерації «Спорт заради розвитку». Це стало можливим завдяки активній участі наших представників у різноманітних заходах спортивного спрямування. Достойна відзнака! Так тримати!

    В коледжі цього тижня стартувало навчально-практичне чергування для студентів у нашій виробничій лабораторії. Студенти під керівництвом наставників здійснюють навчання безпосередньо в умовах виробництва. Це виводить процес навчання на якісно новий рівень і це круто!

     7 лютого учасниками студентського самоврядування була проведена профорієнтаційна робота по в кількох закладах освіти міста Глобине. Учні шкіл дізналися про наш коледж, спеціальності. Маю надію, що наша студентська сім`я скоро поповниться новими друзями.

    Цього тижня в коледжі стартував конкурс есе «Я і моя майбутня професія». Це змагання матиме дві номінації «Я-ветеринар» і «Я-технолог». Переможці будуть оголошені пізніше. Слідкуйте за повідомленнями в нашій фейсбук групі. Удачі учасникам!

    В гуртожитку коледжу вихователь провела роз’яснювальну бесіду щодо впливу російської пропаганди на молодь. Присутні були ознайомлені з різними технологіями ворога та з методами протидії ворожому впливу в інтернеті.

    До міжнародного дня безпечного інтернету в коледжі була проведена виховна година. Студенти обговорили позитивні і негативні сторони інтернету, поділилися досвідом користування соціальними мережами та різними інтернет ресурсами. Одним словом попрацювали активно.

    На кінець хочу анонсувати нову рубрику нашого каналу «Сторінками інстаграма». Я покажу світлини з студентського життя нашого коледжу, різні цікаві і смішні моменти навчання. Не пропустіть.

А сьогодні це все, на зв’язку !

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #22 (29.01-02.02)

29 січня - річниця героїчного подвигу та незламності молодого покоління українців. В день пам`яті Героїв Крут в бібліотеці коледжу створено презентацію на цю тему. Пам`ятаймо героїв!

Цього тижня в коледжі проведено цікаве спортивне змагання «Вис на перекладині на час». Простий на перший погляд конкурс тримав інтригу до останнього моменту. Переможців згодом буде оголошено у фейсбук групі коледжу. Не пропустіть.

1 лютого, наша студентська і освітянська спільнота стали учасниками зустрічі організованої методичним центром та управлінням поліції. Мета заходу: формування негативного ставлення до російської пропаганди та створення ефективної протидії дезінформації в закладах освіти. Актуальність теми – беззаперечна!

Нещодавно, за ініціативи нашого студентського самоврядування, стартував проєкт «Набір стікерів з життя нашого коледжу… Цікаві, кумедні, емоційні світлини кожного здобувача освіти перетворяться на візуальну характеристику нашого закладу освіти.

В гуртожитку коледжу, вихователем була проведена лекція: «Подбай про своє майбутнє сьогодні». Метою заняття було ознайомлення студентів із питанням сексуальної культури та ризикованої поведінки, сприяння формування правильних поглядів та взаємовідносин, статеве життя та здоровий спосіб життя.

І на останок, наше студентське самоврядування створило свою інстаграм сторінку. Тут показане справжнє студентське життя, є класні світлини та інформація із навчання та відпочинку. Посилання https://www.instagram.com/life.of.hfc.pdau?igsh=NmgwbWMwYml4dWEw

На сьогодні це все…. На зв’язку!

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #21 (22.01-26.01)

21-й тиждень навчання в нашому коледжі….

22 січня наш коледж, як і вся Україна, відзначив День Соборності України! Цей день символізує єдність усіх українців і цілісність нашої Держави. В цей тяжкий час ідея соборності України, стала передумовою нашого супротиву зовнішніх агресій! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Цього тижня в коледжі відбулося онлайн змагання «Влуч у ціль». Студенти активно долучилися до цього спортивного конкурсу. А перемогу здобули Пугач Катерина, Мелет Анастасія та Горєлов Юрій.

Також нещодавно в нас відбулося засідання старостату. Основними питаннями були: стан відвідування занять та робота з відстаючими студентами, обговорення підсумків екзаменаційної сесії, планування роботи на ІІ семестр. Одним словом попрацювали плідно!

Вихователь гуртожитку провела онлайн опитування «Чому мене навчила війна». Результати опитування показали, що здобувачі освіти навчилися цінувати власне життя та життя оточуючих, ділитися своїми переживаннями з близькими та друзями, бути більш відповідальними та самостійними.

Картинна галерея коледжу поповнилася унікальною колекцією картин виконаних в оригінальному жанрі. Автор робіт Василь Усатенко за професією ветеринарний спеціаліст, але крім цього у наших краях знаний художник та письменник. Пан Василь учасник багатьох виставок, його роботи цікаві та фантастичні за змістом. Кожен, розглядаючи картини, поринає у вир фантазій автора, а оригінальний жанр сам автор називає: «Папірець-олівець».

На цьому все.. на зв’язку!

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #20 (15.01-20.01)

20-й тиждень навчання в нашому коледжі….

Після 2-х тижнів канікул наша студентська родина з головою поринула в освітній процес.

Так, за ініціативи студентської Ради гуртожитку, стартував фотоконкурс «Гуртожиток наш дім». У фейсбукгрупі коледжу опубліковані світлини студентського життя, за які можна проголосувати поставивши вподобайку. https://www.facebook.com/groups/253506520109885

Команда з гирьового спорту розпочала підготовку до Чемпіонату України. Під керівництвом досвідченого тренера спортсмени вдосконалюють свої вміння та гартують тіло для досягнення значних результатів. Ми бажаємо їм успіхів та перемоги в змаганнях!

20 січня в стінах Полтавського Державного аграрного університету відбулося грандіозне дійство: «День відкритих дверей» та «Форум крафтовиків». І наш коледж взяв безпосередню участь в цьому заході. Ух і класно це було!

На цьому все… До зв`язку!

 

Спеціальний випуск (15.01.2024 р.)

5 цікавих факторів про наш коледж…

Відокремлений структурний підрозділ «Хомутецький фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» один з найстаріших аграрних закладів освіти України.

У 2020 році йому виповнилося 100 років. За більш ніж 100-річну історію коледж підготував більше 15000 спеціалістів для аграрної галузі. Серед випускників є доктори наук, професори,герої праці, керівники, спеціалісти підприємств та інші.

Коледж є єдиним у Полтавській області та одним з 29 коледжів України з підготовки фахових молодших бакалаврів за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

Коледж безпосередньо впливає на демографічні показники села Хомутець. Контингент студентів коледжу близько 300 здобувачів освіти становить 10% населення села.

Коледж розташований на території колишньої садиби гетьмана лівобережної України Данила Апостола. Цей чарівний куточок розташований на березі річки Хорол належав хомутецькому сотнику Павлу Єфремовичу Апостолу. Також ця садиба належала родині Муравйових-Апостолів, що були учасниками декабристського руху.

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #16 (18.12-22.12)

16-й тиждень навчання в нашому коледжі….

Цього тижня в нашій галереї стартувала виставка талановитих студентів нашого закладу освіти. Приємно, що до цієї ініціативи долучилися і випускники різних років, надавши свої чудові роботи.

В коледжі відбулася цікава онлайн-зустріч між студентами випускного курсу і представниками правоохоронних органів нашого регіону під назвою «Як стати поліцейським».

В бібліотеці коледжу до 190 річниці української письменниці та перекладачки Марко Вовчок була організована інформаційна виставка «Ясна зоря української літератури».

В гуртожитку коледжу мешканцями був проведений інструктаж з техніки безпеки на вулицях і дорогах у зимовий період, правилами поведінки на кризі і в критичних ситуаціях. Змістовно і по ділу!

Цього тижня окрім всього виготовлена чергова партія килимків для наших захисників.

Поряд із цим почалася робота приготування смаколиків до Різдвяних і новорічних свят, щоб воїни Збройних Сил України відчули нашу підтримку та допомогу.

На цьому все, до зв’язку….

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #15 (11.12-15.12)

15-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Традиційно в зимовий період часу у нашому коледжі проходить еко акція «Нагодуй пташину». Цього разу маленьким пернатим мешканцям славнозвісного Хомутецького парку ми виготовили багато годівниць та наповнили їх різноманітними смаколиками. До акції долучилися і студенти, і викладачі, і працівники коледжу.

Цього тижня наш коледж брав участь у дні відкритих дверей Полтавського державного аграрного університету студентів випускних курсів коледжів. На онлайн зустрічі був презентований університет та його структурні підрозділи. Було надзвичайно цікаво та, головне, корисно.

У гуртожитку проведений виховний захід «Щедрівки й коляда в нашу хату загляда».

Цього тижня закінчився загальноколежанський зріз знань. Кожен студент кожної групи виконав комплексний тест, куди входять всі дисципліни певного курсу. Нам тепер залишилося чекати результату у вигляді рейтингового списку.

14 грудня вся Україна вшанувала людей-героїв - ліквідаторів аварії на Чорнобильський атомній електростанції. Завдяки цим безстрашним людям вдалося зупинити цю страшну катастрофу та мінімалізувати її наслідки.

Цього тижня наш коледж отримав важливу відзнаку- грамоту за участь у акції «Смілива гривня». З чим усіх і вітаю! Разом до Перемоги!.

Ну і на останок - ТОП новина. Наші випускники несуть славу коледжу у світі навіть після закінчення навчання. Так Ігор Гавришко та Ольга Додух стали чемпіонами світу з гирьового спорту в місті Резекне, Латвія. Наші вітання чемпіонам! Так тримати!

На цьому все, на зв’язку…

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #14 (4.12-8.12)

14-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

У бібліотеці коледжу організована виставка інформація під назвою «Смачних новорічних свят». Цікаво, що тут є спеціальна скринька для обміну фірмовими рецептами новорічних страв.

На базі навчально-виробничої лабораторії коледжу був проведений практичний семінар «Діагностика вагітності у великої рогатої худоби». Студенти мали змогу відпрацювати за допомогою сучасного ультразвукового дослідження діагностику вагітності та порівняти її з іншими методами. Велика вдячність випускнику нашого коледжу Сергію Наріжному, який є головним ветлікарем у державному підприємстві «Дослідне господарство DEKA MILK імені Декабристів за можливість опанувати сучасні методи у ветеринарії. Це дуже круто.

В коледжі проходив тиждень з математики в рамках якого було організовано відкрите заняття «Розв`язування вправ на показникові та логарифмічні рівняння». Тема непроста, але цікава.

В гуртожитку коледжу на поліпшення настрою та зняття стресу перед екзаменаційною сесією було проведено сеанс АРТ терапії. Так терапія мистецтвом дуже позитивно сприймається усіма учасниками та ще й ось така краса виходить.

Цього тижня ми як і вся Україна визначали День Волонтера та День Збройних сил України. Від студентського самоврядування коледжу хочу побажати міцного здоров`я та Божої опіки цим мужнім людям. Вони нас оберігають та захищають, а ми їх цінуємо і підтримуємо у всьому.

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ВИПУСК НОВИН ВІД 2.12.

Спеціальний випуск новин…

2 грудня делегація нашого коледжу прийняла участь у дні відкритих дверей Полтавського державного аграрного університету. За активної участі студентського самоврядування був організований презентаційний майданчик із візуалізованою інформацією, про наші спеціальності та зразками виробленої харчової продукції для дегустації. Відвідувачі також мали змогу помилуватися міні колекцією голубів і справжніх морських свинок та навіть погладити і погодувати їх. А ще студенти нашого коледжу ближче познайомитися із університетом та його факультетами, адже у майбутньому саме тут вони продовжать здобувати освіту.

На цьому все, на зв’язку

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #13 (27.11-1.12)

13-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Наші студенти прийняли участь у Відкритому чемпіонаті області з гирьового спорту. Серед 250 учасників із 4 регіонів України наші силачі досягли значних успіхів. Так Горяєв Юрій посів 1 місце, Халтигіна Руслана 2 місце, Яценко Ярослав 3 місце і Зеленська Олена 4 місце. Бажаємо нових звершень спортсменам на чолі з тренером Сергієм Отиськом!

В рамках всеукраїнської акції 16 днів проти насильства представники коледжу взяли участь в семінарі практикумі, щодо сімейного насильства і булінгу. Захід актуальний і цікавий.

Цього тижня закінчилася всеукраїнська акція від Національного банку «Смілива гривня». Ми теж гарно попрацювали і зібрали чималеньку суму. Також ми активно донатимо на виготовлення окопних свічок, багаторазових свічок та смаколиків для наших захисників.

В гуртожитку пройшов конкурс кімнат. Так переможці мешканці кімнати №19, 2 місце – кімната №47, 3 місце- кімната 54. Всі переможці отримали грамоти та солодкі призи. Так тримати!

До всесвітнього Дня домашніх тварин наш цент студентської інформації C.S.I. випустили ролик «Ми любимо тварин». Переглянути його ви можете в нашому телеграм каналі https://t.me/csi_college. Підписуйтесь.

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі Снідом проведена виховна година з елементами тренінгу. Присутні дізналися більше про цю небезпечну хворобу та розглянули завдання з життєвими ситуаціями з даної теми.

Ми не зупиняємося на досягнутому, тому чекайте нові випуски новин на наступному тижні…

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #12 (20.11-24.11)

12-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

В коледжі був проведений тиждень з тваринництва. Студенти мали змогу поглибити та закріпити свої знання з таких галузей, як скотарство, вівчарство та свинарство.

На цьому тижні ми відзначили День ГІДНОСТІ та СВОБОДИ. Він пов'язаний з двома революціями, коли українці обрали шлях демократії, свободи та щасливе життя України.

В коледжі за ініціативи студентського самоврядування відбувся перший кібер-турнір. В запеклій віртуальній боротьбі команди визначили найкращих у культовій боротьбі ContrStrike. Було драйвово.

Цього тижня в нас відбувся перший етап міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Тепер готуємося до наступного етапу змагання.

Також у бібліотеці коледжу проведена година спілкування «Мова кожного народу неповторна і своя».

В гуртожитку коледжу тиждень видався насиченим. Було проведено засідання ради гуртожитку із порушення правил внутрішнього розпорядку. Також відбулася інформаційно-виховна бесіда «Кодекс поведінки студентів» Всі заходи актуальні та своєчасні.

25 листопада ми долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». В загальнонаціональну хвилину мовчаннями схилили голови в знак пам`яті про мільйони загиблих від голодомору українців. Маємо надію, що подібне ніколи не повториться.

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #11 (13.11-17.11)

11-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

В коледжі стартував цикл зборів академічних груп. Розглядалися питання успішності, та підготовки до сесії, яка ой як скоро буде. Також не оминули уваги стан виховної роботи та дотримання правил внутрішнього розпорядку.

В коледжі була проведена бесіда дискусія на тему «Все про каву». За філіжанкою духмяної кави присутні дізналися багато нового про цей напій.

Було проведено тиждень з дисципліни «Безпека життєдіяльності та Українська мова». Заходи скажу я вам були актуальні та цікаві».

В клініці ветеринарної медицини в рамках популяризації та регуляції безпритульних тварин членами гуртка «СкальпельОк» була проведена стерилізація котів. Майбутні ветеринари проявили себе як справжні професіонали.

Цього тижня відбувся захист виробничої технологічної практики студентами спеціальності «Ветеринарна медицина». Наші четвертокурсники непогано показали свої знання і достойно провели презентації практичної діяльності.

В коледжі відбулося відкрите заняття із такої незвичайної дисципліни як «Латинська мова» і в нашої команди виникла ідея для нового проекту під робочою назвою «Цікаво за хвилину».

В нашому телеграмі і Тік-Тоці ми будемо розповідати про цікавинки спеціальних дисциплін наших спеціальностей. Тому будьте уважні і не пропустіть це.

І на останок, я і наша команда C.S.I. вітає усіх з Міжнародним днем студента, що відмічається у світі, 17 листопада! Успіхів у всіх починаннях.

На цьому все. На зв’язку…

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #10 (5.11-10.11)

10- й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

В коледжі був проведений тиждень із дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства». Студенти технологи можуть поглибити свої знання з цієї важливої галузі.

Відбулося засідання ради студентського самоврядування, де був представлений новообраний голова Михайло Шинкаренко. Також обговорили зміст Положення про студентське самоврядування та напрямки роботи.

В коледжі відбулася першість коледжу із шашок. У запеклій боротьбі визначені переможці серед юнаків та дівчат. Це було гаряче.

В гуртожитку коледжу була проведена бесіда «Шахрайство- не забавка». В наш час актуальність теми беззаперечна.

Наш коледж не один рік бере участь у німецько-українському проекті FABU. Так і цього тижня ми взяли участь у семінарі "Самостійна робота студентів в умовах сучасної освіти".

Наш коледж бере участь у різних конкурсах освітнього напрямку. Так онлайн, посібник «Хвороби дрібних тварин», який розробили наші викладачі, посів 2 місце на Всеукраїнському конкурсі «Електронні освітні ресурси»

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #9 (30.10-03.11)

9-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

В коледжі пройшов тиждень з дисципліни «Виробництво і переробка молока і яловичини». Поєднання теорії і практики, ось головне для майбутніх фахівців нашої галузі.

В гуртожитку проведено змагання з такої спортивної вправи, як планка. Переможцями стали: Василенко Христина, Барабанов Ярослав. Вітання переможцям!

Наш коледж став співпрацювати з інститутом професійної освіти Національної академії педагогічних наук. Зокрема представники нашого закладу освіти були спікерами на фаховому вебінарі. Це дійсно високий рівень.

В коледжі відбулась дебютна виставка талановитої художниці Анніти Орлової. Вона є студенткою 1 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина». Дивовижної краси роботи будуть радувати відвідувачів ще 2 тижні.

Наприкінці тижня відбулися вибори студентського самоврядування. Результати взнаємо найближчим часом.

А на цьому поки що все… На зв'язку!

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #8 (23.10-27.10)

8-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Студентам коледжу була прочитана лекція лапароскопічний метод осіменіння овець. Лектор випускник нашого коледжу, а зараз керівник одного з підрозділів агрофірми «Маяк» Богдан Шкарін. Це було потужно!

В гуртожитку проведена актуальна бесіда «Проблема азартних ігор серед підлітків.

Відбулася першість з настільного тенісу в рамках програми «Пліч-о пліч» Міністерства освіти України. Учасники проявили не аби яку силу, витримку та спритність. Атмосфера змагань просто супер.

Цього тижня представники коледжу взяли участь у профорієнтаційному заході, що організований Полтавським державним аграрним університетом у місті Лубни. Відвідали школи Великобагачанської та Білоцерківської громад, а також стали експертами міжнародного заходу «Перші кроки до професії» в селі Немішаєве Київської області.

В День української писемності відбувся усний журнал від кирилиці до Кобзаря.

Також наш коледж долучився до написання радіодиктанту національної єдності.

Силами студентів та викладачів було організовано виготовлення тканих килимків та маскувальних сіток для Збройних сил України. Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #7 (16.10-20.10)

7-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

В коледжі відбулося засідання старостату. Основні завдання це вдосконалення роботи студентського самоврядування та вирішення таких питань: пропуску, успішності, ліквідація хвостів та виконання планів. Одним словом - роботи непочатий край.

Наш коледж в якості партнера долучився до програми Євросоюзу Erasmus+UA. Ми на початковому рівні, але перспективи і потенціал наші позитивні.

В бібліотеці проведений захід з першокурсниками «Бібліотека - скарбниця мудрості». Тут була бесіда анкетування, експрес конкурс та виставка підручників. Атмосфера заходу позитивна, організація заходу на висоті.

Про молодіжні субкультури говорили цього тижня в гуртожитку коледжу. Як сприймати представників та основні характеристики цих течій. Ось мета цього виховного заходу.

Також в коледжі проведений тиждень з дисципліни «Внутрішні незаразні хвороби» та відкрите заняття з паразитології.

А наш центр студентської інформації C.S.I. розпочав новий проект, про який ви можете дізнатися в телеграм каналі https://t.me/csi_college.  На цьому все! На зв`язку!

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #6 (9.10-13.10)

6-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Наші студенти взяли участь у кубку України з гирьового спорту в м. Київ під керівництвом тренера Сергія Отисько було досягнуто значних результатів. Зокрема Кононенко Олександр та Устименко Христина вибороли почесні 3 місця в цих пристижних змаганнях. ВІТАЄМО, так тримати!

До дня працівників харчової промисловості в коледжі був проведений виховний захід. Студенти очної та заочної форми навчання підготували віршовані, пісенні та смачні привітання. Захід був просто супер.

В гуртожитку провели важливу бесіду «Наркоманія крок у безодню». Тема нажаль дуже актуальна в нас час. Мешканці дізналися про шкоду і наркотики та неприємність їх вживання.

До Всесвітнього дня анатома був проведений виховний захід присвячений батьку анатомії Андреасу Везілію. Приємно, що в ньому взяли участь представники Полтавського державного аграрного університету доценти кафедри нормальної та патологічної анатомії Ганна Омельченко та Наталія Авраменко. Захід був цікавий та повчальний.

Наш центр студентської інформації C.S.I. тепер має свій телеграм канал: новини, жарти та цікавинки студентського життя все це є в нашому телеграм каналі. Підписуйтесь https://t.me/csi_college

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #5 (2.10-6.10)

5-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Було проведено першість   бігу на 100 метрів та метання гранат. Переможці серед дівчат та хлопців нагороджені грамотами та цінними призами.

03 жовтня наші студенти зустрілись з Миргородським головою та його заступниками. Збільшили кількість рейсів рейсового автобуса та встановили банкомат(ці пропозиції були внесені здобувачами освіти).

В гуртожитку була проведена бесіда «Правила поведінки в громадських місцях», а в бібліотеці коледжу відбулася літературна вітальня з елементами тренінгу про духовність нашого народу.

Представники C.S.I. зустрілися із школярами Миргородщини. Майбутнім студентам розповіли про коледж, спеціальності, особливості навчання та дозвілля.

 Також проведено ряд заходів зі спеціальних дисциплін: фармакології, анатомії та ін. , саме це допоможе нам стати професіоналами своєї справи.

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #4(25.09-29.09)

4-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

В гуртожитку було гаряче: на початку відбувся чемпіонат із шашок, де визначили найкращих. Згодом відбувся мистецький захід «Гуртожиток має талант» - було дуже весело.

26 вересня делегація на чолі з директором коледжу, завучем та студентським активом прийняли участь у стратегічній сесії з розробки комплексного плану просторового розвитку Миргородської територіальної громади. Маємо надію на позитивні зміни.

Студенти та працівники коледжу активно займаються волонтерською діяльністю. Цього тижня ми виготовили кілька маскувальних сіток для наших захисників.

До Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України і річниці УПА було проведено виховну годину. Учасники та присутні вкотре наголосили на важливості боротьби за волю і незалежність.

І на останок силами C.S.I. було організовано ряд заходів: фотовиставка я і мій хвостатий друг, вікторина «Що це» та засідання клубу майбутніх ветеринарів.

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #3(18.09-22.09)

3-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Вихователем гуртожитку, Оленіч В.В., було проведено бесіду на тему «Вплив куріння на організм людини».

Міжнародний день студентського спорту відзначили 20 вересня і відбулася першість коледжу з волейболу. У запеклій боротьбі група 3-А – 3 місце, 2-А -2 місце, а 1 місце виборола команда..... викладачів. Правду кажуть, що досвід часто перевершує молодість.

Для студентів першачків була організована екскурсія клінікою ветеринарної медицини коледжу.

Відбулася зустріч адміністрації зі стейкхолдерами. Тепер додались нові сучасні бази для практики.

В коледжі стартував новий проект «Центр студентської інформаціЇ (C.S.I.)» . Наша креативна команда має багато ідей та багато енергії, тож чекайте нас і тут і у Тік-Тоці….

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #2(11.09-15.09)

2-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Вже традиційно кожного року в нашому коледжі проходить олімпійський тиждень: конкурси презентацій, естафет, руханок, силових вправ - все це створило неперевершену атмосферу.

13 вересня студенти відвідали Полтавський державний аграрний університет і це було дуже круто. Мегаактуальна науково-практична конференція та цікава екскурсія запам’ятається на все життя.

В гуртожитку визначили найсильніших дівчат та хлопців. Чемпіонат з армреслінгу серед мешканців дійсно прикував увагу всіх учасників навчального процесу.

Наші викладачі - наша гордість. В цьому році вони здобули кілька винагород у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний Оскар» і тому поділилися своїм досвідом на засіданні круглого столу, організованого методичним центром.

В коледжі стартував мистецький конкурс «Ми шукаємо таланти». Серед колективу знайдемо тих зірок, які здивують своїми талантами всіх довкола….

Дякуємо за увагу, побачимось за тиждень….

 

НОВИНИ КОЛЕДЖУ #1(1.09-8.09)

1-й тиждень  навчання в Хомутецькому коледжі. Поїхали…

Відбувся захід «Ми українці, честь і слава незламні!»

Також відбулося поселення в гуртожиток: - До речі, тут все змінилось в кращу сторону». Першокурсники вже зорієнтувалися, що, де, як і в цьому їм допомогли адміністрація, куратори та старші друзі. А ще в гуртожитку вибрали студентську раду, так що начальства в нас збільшилось….. Дякуємо за увагу, побачимось за тиждень….