Студентське самоврядування

Самоврядування у коледжі – це самостійна громадська діяльність студентів із реалізації функцій управління закладом освіти і здійснюється студентами відповідно до мети і завдання, що стоять перед студентським колективом.

У своїй діяльності органи студентського самоврядування керуються Конституцією України, Законом України «Про фахову передвищу освіту», нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Положенням коледжу та  Положенням про студентське самоврядування, користуються допомогою і підтримкою адміністрації коледжу.

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні закладом освіти.

►Положення про студентське самоврядування

Актив студентського спмоврядування коледжу стали ініціаторами створення Центру студентської інформції (C.S.I.). Основна мета Центру - інформаційне забезпечення здобувачів освіти, комунікація між усіма учасниками освітнього процесу, збільшення україномовного контенту в соціальних мережах та хостингах. Для досягнення мети створені ТікТок-канал, Телеграм-канал, Інстаграм-сторінка.