Запобігання корупції

Корупція в освіті - це використання адміністрацією закладів освіти та  викладачами наданих їм службових повноважень з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб, що є незаконним та тягне кримінальну відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Положення з питань запобігання корупції

  • Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у ВСП "Хомутецький фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету"
  • Положення про організацію роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції під час вступної кампанції у ВСП "Хомутецький фаховий коледж  Полтавського  державного аграрного університету"

Нормативно-правова база з питань запобігання корупції

 

Повідомити про корупцію!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ПДАУ за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти за телефоном:  0532-56-99-23 або направивши листа чи усно звернутись за адресою: Полтавський державний аграрний університет  м. Полтава, вул. Сковороди 1/3, 36003 (Адміністративний корпус, юридичний відділ).

Крім того, про порушення вимог антикорупційного законодавства Ви можете повідомити на електронну пошту: Stop.koruptsiia@pdau.edu.ua

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог чинного законодавства.