Заочна форма навчання

З 1956 року в нашому закладі освіти існує заочна форма навчання, яка спочатку здійснювала підготовку спеціалістів за спеціальністю "Зоотехнія", а з 2003 року - за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», кваліфікація «Технік - технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва».

Випускників заочної форми навчання нашого коледжу можна зустріти в усіх районах Полтавщини і далеко за її межами. Є ті, хто працює за спеціальністю у закордонних агрофірмах та установах. За більш ніж сторічну історію в Хомутецькому фаховому коледжу здобули грунтові знання та практичні вміння і навики тисячі фахівців.

Професійна діяльність техніка-технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва дуже різноманітна і ґрунтується на знаннях, здобутих у результаті вивчення таких дисциплін, як: виробництво молока і яловичини, технології виробництва продукції свинарства, птахівництва, вівчарства, бджільництва, рибництва, конярства, кролівництва і звіринництва, розведення сільськогосподарських тварин, відтворення сільськогосподарських тварин, переробки продукції тваринництва, стандартизації тваринництва.