Валерій Безніс

Безніс Валерій Юрійович

Валерій Безніс народився 9 листопада 1987 року в Хомутці. Закінчив Хомутецьку школу та вступив до нашого коледжу на спеціальність "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва". За час навчання проявив себе із позитивної сторони. Постійно брав участь у спортивних змаганнях, заходах художньої самодіяльності, був серед активу студентської громади на передових місцях. Вірний товариш, старанний у навчанні і роботі хлопець - таким ми його запам'ятали...

Валерій жив звичайним мирним життям - зустрів своє кохання, створив сім’ю, радів народженню донечки, працював у службі охорони. Не він обрав війну – підла війна покликала Валерія встати на захист Батьківщини та рідної домівки. У липні 2022 року Валерій Безніс став частиною славної 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, яка захищає незалежність і цілісність нашої держави в Донецькій області. У ході вересневої контрнаступальної операції Валерій Безніс разом з бойовими побратимами гнав ворога з українського Донбасу, звільняючи рідну землю від окупантів.

30 вересня 2022 року радіотелефоніст зенітного артилерійського взводу третього парашутно-десантного батальйону військової частини А 1126 солдат Валерій Безніс загинув у бою, звільняючи від окупантів село Ямполівку Краматорського району Донецької області. 15 жовтня тіло загиблого воїна зустріли живим коридором пошани. Односельці стояли на колінах та встеляли дорогу квітами. Після відспівування земляка на батьківському подвір’ї, траурною процесією прийшли на кладовище. З Героєм попрощалися під військові почесті.

Герої не вмирають!