«Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія»

Кабінет «Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія» розташований в технологічному корпусі коледжу, який побудований в 1939 році включає: аудиторію. Має унаочнення, роздатковий матеріал, відповідне обладнання, муляжі, плакати тощо. При кабінеті організований гурток, який працює відповідно до плану.

В аудиторії проводяться зяняття з використанням мультимедійного проектора, що дає змогу показати студентам ілюстративні матеріали на великому екрані, також проведений інтеренет, за допомогою якого здійснюється пошук навчальних матеріалів, зображень, фотографій, відео, навчальних програм тощо.

Практичні роботи проводяться а аудиторії, яка знаходиться на території навчально-виробничої лабораторії

Основними напрямками методичної роботи є надання методичних консультацій студентам, забезпечення їх сучасними посібниками, дидактичним та роздатковим матеріалом, також методична робота направлена на вдосконалення підготовки майбутніх фахівців. Регулярно проводяться дослідні та пошукові роботи, тижні з дисципліни, навіть в умовах дистанційного навчання, результати яких висвітлюються на щорічних конференціях.

Основна мета роботи кабінету: формування у майбутніх спеціалістів умінь і компетенцій для забезпечення ефективного виробництва продукції тваринництва високої якості, підвищення рівня продуктивності тварин, умов праці з урахуванням досягнень науково-технічного прогресу та сучасних технологій виробництва продукції.

Напрямки діяльності кабінету:

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА.

II. НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА.

III. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

IV. ГУРТКОВА РОБОТА

V. ЗВ'ЯЗОК 3 ВИРОБНИЦТВОМ І ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ.