«Технологія виробництва та переробка продукції свинарства»

Лабораторія «Технологія виробництва продукції свинарства» розташований в те[нологічному корпусі коледжу. Має відповідне обладнання, унаочнення, роздатковий матеріал, моделі, плакати, обчислювальну техніку, стенди, зручні меблі тощо. При лабораторії організований гурток «Технологія виробництва продукції свинарства», який працює відповідно до плану, навіть за дистанційної форми навчання.

Кабінет забезпечено диступом до інтернету, що дозволяє проводити аудиторні заняття, заняття гуртка, навчальні практики, заняття по курсовому проектуванню з навчальної дисципліни на високому рівні.

Лабораторія працює над поглибленим вивченням навчальних тем з дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства», вивченням досвіду передових технологій виробництва свинини як в Україні, так і за кордоном.

Методична робота направлена на забезпечення студентів сучасними посібниками, дидактичним та роздатковими матеріалами, створюються навчальні презентації, тестові завдання, матеріали для проведення змішаної форми навчання, щоб покращити якість навчальних занять з дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства».

Регулярно проводяться засідання гуртка, предметні декадники з дисципліни, тематичні вечори та конкурси, результати яких висвітлюються на щорічних конференціях.

Основна мета роботи лабораторії: сприяти розвитку у студентів фахової, інформаційно-комунікаційної та інших компетентностей, забезпечити засвоєння теоретичних знань і практичних навиків з дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства». Формувати уміння самостійно використовувати знання і навички, користуватись різноманітними джерелами інформації, вміння використовувати знання і вміння з дисципліни при проходженні технологічної та переддипломної практик – є одним з основних завдань роботи лабораторії.

Напрямки діяльності кабінету математики:

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА.

II. НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА.

III. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

IV. ГУРТКОВА РОБОТА

V. КУРСОВЕ ПРОЕКТУВАННЯ.

VI. ПІДГОТОВКА ПО ПРОХОДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ І  ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИК.

VIІ. ПІДГОТОВКА ДО ЩОРІЧНОГО ТЕСТУВАННЯ НМЦ ВФПО

VIІІ. ПІДГОТОВКА ДО НАУКОВО – ТЕОРЕТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ.