«Технологія виробництва птахівництва, вівчарства, інших галузей та стандартизація продукції тваринництва».

Метою функціонування лабораторії  є набуття студентами знань про походження птиці, кролів та інших видів тварин, їх біологічних особливостей, продуктивності, пород, породних груп, кросів, а також умінь і навичок щодо організації племінної роботи у птахівництві, кролівництві та інших галузях, технологічних процесів виробництва продукції тваринництва (курячих харчових яєць, м'яса ), прогресивних систем і способів утримання, повноцінної годівлі, технології інкубації яєць сільськогосподарської птиці, технології забою птиці та переробки інших видів продукції тваринництва.

При лабораторії створено гурток «Золоте курча». Гуртківці займаються вивченням тем, що не передбачені навчальною програмою але сприяють  формуванню  професійних умінь і навичок та поглиблюють знання студентів з фахових дисциплін. Регулярно випускається стінгазета «Новини птахівництва». Лабораторія оснащена портретами основоположників  птахівництва, моделями та муляжами курей, качок, індиків, цесарок, звірів, кролів, овець, свиней, ВРХ (корів), коней.

Студентами виготовлено стенди: породи курей, породи качок, гусей, індиків, породи кролів,хутрове звірівництво, технологія виробництва м'яса бройлерів.

В достатній кількості навчальної літератури, посібників з дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва», журнали:

• «Тваринництво України»;
  • «Сучасне птахівництво»;
  • «Наше птахівництво».

Налічуються такі технічні засоби навчання та обладнання:

• будова органів розмноження птиці;
  • будова та хімічний склад яєць;
  • прилади і інструменти для вимірювання статей сільськогосподарської птиці;
  • прилади для визначення пружної деформації яйця;
  • психрометр, ручні луки;
  • кліткові батареї для утримання дорослої птиці (фрагмент);
  • технічні та екранно-звукові засоби навчання (відеофільми);
  • Інкубація яєць;
  • Страусівництво;
  • Технологія виробництва яєць – бройлерів, та інших видів сільськогосподарської птиці.
  • Інструкція з бонітування птахів;
  • Форми зоотехнічного обліку в птахівництві;
  • Таблиці поживності кормів, для птиці;
  • Інструктивні картки з тем;
  • Інструкція №70 з охорони праці, для студентів під час роботи в лабораторії технології виробництва продукції птахівництва;
  • Аптечка першої медичної допомоги лабораторія №7.