НОВИНИ

03-07.04.2023р. науково-методичний центр ВФПО. Практичний семінар.

       В м.Київ на  базі ДУ "Науково-методичний центр вищої і фахової передвищої освіти" відбувся практичний семінар «Методичні засади підготовки виробничих кадрів». Від нашого коледжу  в ньому взяв участь заступник директора з навчально-виховної роботи Михайло ЛИТВИНЕНКО.

Зі вступним словом до учасників семінару звернулися Тетяна ІЩЕНКО (директорка ДУ "НМЦ ВФПО") та Микола ХОМЕНКО (заступник директора ДУ "НМЦ ВФПО"). Вони наголосили на важливості осучаснення та трансформації фахової передвищої освіти  в сучасних умовах розвитку України.

Далі робочі групи за круглими столами приступили до формовання та виконання основних завдань. А саме: визначили основні напрями щодо формування програм робітничих професій, створення короткотривалих курсів для забезпечення освіти дорослих, доповнення та модернізації програми практичної складової зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Спілкування між колегами без використання дистанційних технологій якісно вплинуло на результати роботи. 

 

 

6 квітня 2023 р. відбувся завершальний етап спортивного челенжу.

В програмі був найважчий вид-бурпі( вправа, яка сприяє зміцненню серцево-судинної системи)

Переможцями та призерами серед дівчат стали: 1 місце Власенко Крістіна ІІ курс 1 група, 2 місце Василенко Світлана-ІІ курс 4 група, 3 місце Химорода Вікторія- І курс група В, серед юнаків 1 місце у Гречаного Станіслава ІІ курс 1 група, 2 місце Барабанов Ярослав-1 курс 4 група, 3 місце у Григоренка Віталія-І курс група В. Організатор змагань щиро вдячний студентам, які небайдужі до власного здоров'я та кураторам груп за сприяння участі в челенжі.

Відео можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010847164993 

 

5 квітня 2023 р. пройшов черговий день спортивного челенжу

з піднімання тулуба сидячі

 

Змагання проходили в дистанційному форматі, але студенти проявили неабияку активність, усвідомлюючи важливість регулярних занять фізичною культурою. Переможці та призери змагань серед дівчат: 1місце Власенко Крістіна-ІІ курс 1 група, Новіченкова Єлизавета І курс -4 група, 2 місце Василенко Світлана ІІ курс 4 група, 3 місце Шинкаренко Поліна І курс група ВТ, серед юнаків переможці та призери: 1 місце Барієв Денис І курс група ВТ, Гречаний Станіслав ІІ курс група 1, 2 місце Шинкаренко Михайло І курс група ВТ,3 місце Григоренко Віталій І курс група В. Не прийняли участі ІІ курс група А, ІІІ курс група 1, ІІ курс група В.

Відео можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010847164993 

4 квітня 2023 р. пройшов другий день спортивного челенжу