23.06.2022 р.

"ВСЕ ПРО МОЛОКО"

«А над світом українська вишивка цвіте»,- саме під таким гаслом 19.05.22 пройшов флешмоб у ВСП «Хомутецький фаховий коледж ПДАУ» до Дня української вишиванки. У читальній залі коледжу було зроблено експозицію на якій представлено вироби майстринь з різних регіонів України. Спочатку познайомились з вишивками наших пращурів та майстринь колективу, а далі відбулось засідання круглого столу. Саме там кожен з учасників висловив свій біль, занепокоєння та підтримку в розрізі подій, які відбуваються у нашій державі. «Вишиванка-символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, яка вирізняє українця в багатомірному, багато вбраному глобалізованому світі, це наш етнічний бренд. Вишиванка-це генетичний код нації». Вироби оздоблені вишивкою власноруч та ті, які збереглися були надані для організації виставки: Шендрик Т.М., Присяжнюк І.О.,Тарадіним В.І., Петлюх К.С., Дьоміною В.М.,Кузьменко І.В.,Пуцик Л.М., Дем'яненко С.М., Литвиненко Л.М., Іваненко Т.І., Танцюра Н.Г., Дінець С.М. Виставка оформлена малюнками, які намалювала Печонка Катя, учениця 7 класу.