Іспити для визначення рівня володіння державною мовою

Опубліковано: Валентина Стані... у чт, 1.12.22.

УВАГА! Іспити для визначення рівня володіння державною мовою проводяться на спеціально створених іспитових майданчиках, розташованих на території України.

Полтавський державний аграрний університет згідно з договором, укладеним із Національною комісією зі стандартів державної мови (№ 8-сп від 12.07.2021 р.) є іспитовим майданчиком для визначення рівня володіння державною мовою. Програму, зразки завдань та процедуру іспиту розробляє Національна комісія зі стандартів державної мови.

Ознайомитися зі зразком роботи можна за покликанням>.

Зареєструватися для проходження іспиту можна на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови>

Для охочих скласти іспит на іспитовому майданчику (на базі) Полтавського державного аграрного університету пропонуємо такий графік роботи:

Явка на іспитовий майданчик за 30 хв. до іспиту!

08.11.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

11.11.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

15.11.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

18.10.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

22.11.2022 р. (І сесія – 11 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

25.11.2022 р. (І сесія – 11 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

Додаткові обмеження в центрах іспитування з метою запобігання поширенню COVID-19 опубліковано 18 жовтня 2021 року о 17:46

Претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.

Якщо претендент не зможе надати такого підтвердження, його не допустять до іспиту. У такому випадку він має право залишити у заявці коментар з проханням скасувати заяву на іспит, щоб мати можливість повторно зареєструватися на іспит.

Адреса проходження іспиту: м. Полтава, вул. Г. Сковороди 1/3, корпус 2, поверх 1, ауд. 202.

Телефон інструктора Станіславчук Валентини Павлівни: 050-69-44-281.

Явка на іспитовий майданчик з паспортом (ІD-карткою) або іншим документом, що посвідчує особу, та сертифікатом про повну вакцинацію.

23.06.2022 р.

"ВСЕ ПРО МОЛОКО"

«А над світом українська вишивка цвіте»,- саме під таким гаслом 19.05.22 пройшов флешмоб у ВСП «Хомутецький фаховий коледж ПДАУ» до Дня української вишиванки. У читальній залі коледжу було зроблено експозицію на якій представлено вироби майстринь з різних регіонів України. Спочатку познайомились з вишивками наших пращурів та майстринь колективу, а далі відбулось засідання круглого столу. Саме там кожен з учасників висловив свій біль, занепокоєння та підтримку в розрізі подій, які відбуваються у нашій державі. «Вишиванка-символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, яка вирізняє українця в багатомірному, багато вбраному глобалізованому світі, це наш етнічний бренд. Вишиванка-це генетичний код нації». Вироби оздоблені вишивкою власноруч та ті, які збереглися були надані для організації виставки: Шендрик Т.М., Присяжнюк І.О.,Тарадіним В.І., Петлюх К.С., Дьоміною В.М.,Кузьменко І.В.,Пуцик Л.М., Дем'яненко С.М., Литвиненко Л.М., Іваненко Т.І., Танцюра Н.Г., Дінець С.М. Виставка оформлена малюнками, які намалювала Печонка Катя, учениця 7 класу.