«Механізація виробничих процесів в тваринництві».

Лабораторія «Механізація виробничих процесів у тваринництві» розташована в технологічному корпусі коледжу, який побудований у 1939 році. Має унаочнення, роздатковий матеріал, відповідне обладнання, макети, плакати. При лабораторії організований гурток, який працює відповідно до плану.

Основна мета роботи лабораторії: сприяти розвитку у студентів фахової, навчальної, інформаційно-комунікаційної та інших компетентностей, забезпечити засвоєння теоретичних і практичних навиків з дисципліни «Механізація виробничих процесів у тваринництві». Сформувати уміння самостійно використовувати знання і навички, користуватись різноманітними джерелами інформації.

Основними напрямками методичної роботи є надання методичних консультацій студентам, забезпечення сучасними посібниками, дидактичним та роздатковим матеріалом.

Основні завдання лабораторії: надати знання про будову і обладнання, які використовують для механізації та автоматизації виробничих процесів у кормовиробництві, на тваринницьких фермах під час виробництва продукції тваринництва, цехах з первинної обробки і переробки продукції тваринництва та птахівництва.

У лабораторії представлені макети машин і устаткування для сортування, сушіння та зберігання зерна. Макети машин для роздавання кормів. Також є в наявності засоби для напування великої рогатої худоби, свиней та птиці.

Лабораторія забезпечена сучасними технічними засобами навчання, є вихід до мережі інтернет, що дозволяє студентам проводити відео конференції, онлайн-трансляції, перегляд відео.

Лабораторія має досвід передових технологій «Механізація виробничих процесів у тваринництві».