"Історія України"

Історія, особливо в світлі останніх подій, являється однією з найзатребуваніших, найцікавіших і найнеобхідніших дисциплін. Тому, як і у кожному навчальному закладі, в нашому коледжі, кабінету історії приділяється особлива увага. В кабінеті історії нашого коледжу можна прослідкувати історію нашого населеного пункту, історію коледжу, видатних людей, чия доля пов’язана з коледжем чи Хомутцем.

В кабінеті наявне необхідне обладнання, карти, програмне забезпечення, методичні матеріали для ефективного вивчання історії. Члени історичного гуртка займаються пошуком історичної інформації, оформленням нових експонатів, поповненням матеріальної бази кабінету. На даний момент кабінет знаходиться в стадії реконструкції.