Іноземна мова за професійним спрямуванням (технологи)

Викладач Ящук Р.В.

Спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Курс – 2-3, семестр – 3,4,5,6.

Освітньо- кваліфікаційний рівень: Фаховий молодший бакалавр.

Розподіл годин: Кредитів ЄКТС-6,

всього - 180 годин,

лекції -25

практичні аудиторні заняття - 72год.,

самостійна робота - 83годин

Форма підсумкового контролю: 4 семестр- залік,6 семестр - залік.

Загальний опис дисципліни

Метою курсу є формування умінь і навичок професійного спілкування на граматичному,лексичному, стилістичному рівнях, досягнення необхідного та достатнього рівня комунікативної компетенції для культурної, професійної та наукової діяльності при

спілкуванні з зарубіжними партнерами, а також для подальшої самоосвіти.

Оволодіння студентами уміннями і навичками мовленнєвої діяльності досягається за допомогою комплексного підходу до підготовки молодших бакалаврів, який об’єднує в собі взаємодію комунікативних, освітніх і виховних цілей.

Формування у студентів здатності до міжкультурного спілкування англійською мовою і розвиток умінь здійснювати професіональну комунікацію англійською мовою дозволять майбутньому молодшому бакалавру успішно працювати за фахом, розширити світогляд,удосконалювати професійні вміння та навички у подальшому, що сприятиме підвищенню його конкурентоспроможності на ринку праці.

Програма дисципліни направлена на досягнення студентами рівня активного практичного володіння англійською мовою за видом професійної діяльності в усній та письмовій формі.

Матеріальне забезпечення: аудиторне обладнання: дошка, столи, стільці, монітор,комп’ютер, література ,зошит для конспекту.

Компетентності молодшого бакалавра, що забезпечує дисципліна:

ЗК3 - Здатність спілкуватися

іноземною мовою;

СК19 - Знання та розуміння культури мовної комунікації англійською за професійним спрямуванням.

Програмні результати: ПРН2 - Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами усно і письмово з професійних питань, формувати різні типи документів професійного спрямування згідно з вимогами культури усного і писемного мовлення;

ПРН25- Застосовувати набуті знання і розуміння культури мовної комунікації англійською в практичній і теоретичній діяльності

Зміст навчальної дисципліни:

Тема 1.1. Етикет спілкування. Ділове знайомство. Ділова документація.

Етикет спілкування.

Тема 1.2. Працевлаштування. У пошуках роботи. Заповнення анкет.

Рекламне оголошення. Співбесіда.

Тема 1.3. Мовні особливості ділового листування. Структура ділового листа.

Види ділової кореспонденції.

Тема 2.1. Друковані та електронні джерела інформації за професійним спрямуванням.

Тема 2.2. Загальні поняття про сільське господарство. Походження

сільського господарства. Що таке сільське господарство. Загальні поняття про сільське господарство.

Тема 2.3. Рослинництво і тваринництво. Вирощування

сільськогосподарських культур.Утримання сільськогосподарських тварин.

Тема 2.4. Механізація сучасного сільського господарства. Техніка у

сучасному сільському господарстві. Механізація виробничих процесів у рослинництві.

Тема 2.5 Екологічні проблеми у світі. Природні катаклізми та їх наслідки. Екологічні проблеми у сільському господарстві.