«Годівля сільськогосподарських тварин та технологія кормів з основами кормовиробництва».

Лабораторія «Годівля сільськогосподарських тварин» розташована в технологічному корпусі коледжу, який побудований в 1939 році. Лабораторія устаткована унаочненням, роздатковим матеріалом, має лабораторний посуд, відповідне обладнання, муляжі, плакати тощо. При кабінеті організований гурток, який працює відповідно до плану.

В лабораторії «Годівля сільськогосподарських тварин» студенти вивчають оцінку поживності кормів, види кормів та основи раціональної годівлі сільськогосподарських тварин і птиці.

Основними напрямками методичної роботи лабораторії є формування у студентів систем знань і навичок з організації науково - обґрунтованої системи годівлі сільськогосподарських тварин, прогресивних засобів заготівлі, зберігання та раціонального використання кормів.

Регулярно проводяться дослідні та пошукові роботи, тижні з дисципліни.

На практичних і лабораторних заняттях студенти проводять оцінювання поживності кормів, складають раціони годівлі, проводять аналіз якості кормів, засвоюють техніку відбору середніх проб різних кормів. Також студенти на навчально-виробничій лабораторії проводять переробку зерна для годівлі великої рогатої худоби.

Основна мета роботи лаборатоії: надання студентам спеціальних знань і вмінь щодо особливостей годівлі тварин, визначення кормових норм для тварин залежно від живої маси, фізіологічного стану, напряму продуктивності, віку, статі; правил і техніки складання збалансованих раціонів, що забезпечують максимальну продуктивність тварин за мінімальних витрат кормів на одиницю продукції без шкоди для здоров’я.