БІБЛІОТЕКА КОЛЕДЖУ

 

Ніколи не згасне в пам'яті людській «чорна дата» 26 квітня 1986 року, коли все людство дізналось про існування міста Чорнобиль. Саме там трапилась аварія на атомній станції. Довгі роки мирний атом сприймався як вершина справжньої безпеки, а поколінням ХХ століття, як початок тяжкого випробування на мужність, відвагу та нестримне бажання до життя.

Саме річниці Чорнобильської аварії приурочено огляд літератури «Гіркий полин України/ пам'ять про чорнобильську трагедію не вмирає». Спираючись на матеріали були розкриті основні етапи ліквідації, вказано на причини виникнення аварії та згадали всіх герої, які врятували світ від атомного лиха. Були продемонстровані матеріали, в яких розповідалося про чорнобильську трагедію. Вона увійде в історію, в усі хроніки людства, як невиліковна рана на тілі цієї землі.

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат.

Його уроків людство не забуде.

 

 

 

 

 

    У наш дім приходить найсвітліше та найулюбленіше свято ВЕЛИКДЕНЬ. У цей день люди святкують Воскресіння Ісуса Христа. Саме його люди чекають та готуються:прибирають у світлицях, розмальовують та фарбують яйця; господині печуть паски, а потім йдуть до церкви, щоб їх освятити. «Великдень-свято радості, життя, любові/ свята весняного циклу» - під такою назвою у читальній залі бібліотеки коледжу було організовано виставку. На ній було зібрано матеріали про історію, звичаї та обрядність пов’язану з святкуванням. Для більш детального ознайомлення запрошуємо до нас.

https://drive.google.com/file/d/1aRyD3vUurDAJml4OZ8UdNPN99eUG63Vc/view?usp=sharing