«Акушерство, гінекологія і штучне осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці»

Лабораторія «Акушерства, гінекології і штучного осіменіння С/Г тварин» розташована в клініці ветеринарної медицини коледжу, яка побудована у 1958 році. Включає: препараторську і аудиторію. Має відповідне обладнання, унаочнення, роздатковий матеріал, муляжі, плакати тощо. При лабораторії організований гурток, який працює відповідно до плану, навіть за дистанційної форми навчання.

Лабораторія працює над актуальними проблемами ветеринарії. Методична робота направлена на забезпечення студентів сучасними посібниками, дидактичним та роздатковим матеріалом. Щороку створюються навчальні презентації, щоб покращити якість навчальних занять з дисципліни «Акушерство, гінекологія і штучне осіменіння С/Г тварин». Регулярно проводяться дослідні та пошукові роботи, результати яких висвітлюються на щорічних конференціях та на сторінках.

Основна мета роботи лабораторії: сприяти розвитку у студентів фахової, навчальної, інформаційно-комунікаційної та інших компетентностей, забезпечити засвоєння теоретичних і практичних навиків з діагностики, лікування і профілактики акушерських захворювань, виконання нескладних маніпуляцій. Сформувати уміння самостійно використовувати знання, навички, так як розвиток сучасної ветеринарної науки вимагає широкого впровадження інформаційних технологій, відповідного кадрового забезпечення, фундаментальних і професійних знань від майбутніх фахівців.

Напрямки діяльності лабораторії:

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА.

II. НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА.

III. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

IV. ГУРТКОВА РОБОТА

V. ЗВ'ЯЗОК 3 ВИРОБНИЦТВОМ І ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ.

VI. ПІДГОТОВКА ДО НАУКОВО – ТЕОРЕТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ.

Стараннями адміністрації, працівників та студентів коледжу навчальні заняття забезпечуються унаочненням, підтримується в належному стані обладнання при лабораторії, здійснюється його ремонт та реставрація, випускається стінгазета, ведеться відповідна документація, проводяться додаткові заняття та консультації з ветеринарно, систематично опрацьовується методична і педагогічна література, новини педагогіки і ветеринарії, розробляється тематика рефератів та організовується виставка зразків кращих з них, виготовляються експонати студентської творчості, підтримуються зв'язки з ветслужбами передових агропідприємств та науковцями кафедри ветеринарної хірургії та акушерства Полтавського державного аграрного університету.