Шинкаренко Сергій Васильович

директор Відокремленого структурного підрозділу "Хомутецький фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Народився 21 червня 1971 року в с. Хомутець Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Хомутецьку середню школу у 1989 році. Вищу освіту здобув у Бердянському державному педагогічному інституті ім. П.Б. Осипенко за спеціальністю «Вчитель загальнотехнічних дисциплін, праці та професійного навчання» в 1993 році. У цьому ж таки році почав працювати у Хомутецькому ветеринарно-зоотехнічному технікумі на посаді викладача. З 2013 року працює на посаді директора Відокремленого структурного підрозділу "Хомутецький фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету».

Педагогічний стаж – 29 років. Викладає навчальні дисципліни: «Інформатика», «Комп’ютеризація сільськогосподарського виробництва» .

У 2018 році закінчив магістратуру в Полтавській державній аграрній академії та здобув професійну кваліфікацію «Технолог-дослідник з виробництва та переробки продукції тваринництва».

Шинкаренко С.В. є членом Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Полтавської області.

За ініціативи Сергія Васильовича в коледжі відновили свою роботу клуб коледжу та аудиторія на виробництві, заклад освіти перейшов на альтернативні джерела опалення та енергоощадні технології освітлення. Постійно проходить оновлення матеріально-технічної бази, ремонт приміщень та благоустрій території коледжу.

Велику увагу Сергій Васильович приділяє методичній роботі. Він є постійним учасником тематичних вебінарів, семінарів, тренінгів, «Школи європейського тваринництва», курсів підвищення кваліфікації, рецензентом методичних робіт та програм Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти». Активно працює над впровадженням інноваційних технологій в освітній процес, проектуванням електронних освітніх ресурсів, засобів сучасних онлайн-технологій та інформаційних систем.

Педагогічна проблема, над якою працює Сергій Васильович: «Розвиток критичного мислення студентів під час практичної підготовки в коледжі».

Неодноразово нагороджений грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Полтавської державної адміністрації, Полтавського державного аграрного університету та ін.