Педагогічна рада

ПЕДАГОГІЧНА РАДА 2020-21 н.р.

1. Бондарчук Ольга Іванівна - викладач вищої категорії;

2. Воробей Володимир Степанович - викладач II категорії;

3. Даценко Людмила Іванівна - викладач вищої категорії, старший викладач, голова циклової комісії ветеринарних дисциплін;

4. Дем'яненко Світлана Миколаївна - головний бухгалтер, викладач І категорії;

5. Дьоміна Віра Михайлівна - викладач І категорії;

6. Кіященко Григорій Кирилович - викладач вищої категорії, старший викладач;

7. Костенко Лілія Валентинівна - викладач, спеціаліст;

8. Кузьменко Ірина Вікторівна - викладач вищої категорії;

9. Литвиненко Ірина Олексіївна - викладач вищої категорії, викладач-методист;

10. Литвиненко Михайло Олександровича - заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач вищої категорії, викладач- методист;

11. Литвиненко Людмила Миколаївна - викладач вищої категорії, викладач-методист;

12. Лукаш Руслан Іванович - викладач, спеціаліст, фахівець підрозділу працевлаштування випускників навчального закладу;

13. Москаленко Олександр Миколайович - викладач І категорії;

14. Одарченко Аліна Володимирівна - викладач вищої категорії;

15. Оленіч Валентина Михайлівна - викладач вищої категорії;

16. Оленіч Віталіна Володимирівна - викладач II категорії;

17. Отисько Сергій Володимирович - викладач вищої категорії, керівник фізичного виховання, голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін;

18. Присяжнюк Ірина Анатоліївна - викладач II категорії;

19. Радченко Вадим Вікторович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

20. Радченко Віктор Іванович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

21. Семенюта Наталія Миколаївна - викладач вищої категорії, завідуюча лабораторії заочної форми навчання;

22. Сіроклин Григорій Іванович - викладач вищої категорії, викладач-методист;Тарадін Володимир Іванович - викладач, спеціаліст;

23. Тарадін Володимир Іванович - викладач, спеціаліст;

24. Ткачов Віталій Васильович - викладач І категорії;

25. Шинкаренко Людмила Олександрівна - вихователь гуртожитку;

26. Шинкаренко Сергій Васильович - директор, викладач вищої категорії;

27. Яценко Володимир Михайлович - викладач І категорії;

28. Яценко Тетяна Миколаївна - викладач І категорії, голова циклової комісії технологічних дисциплін;

29. Ящук Руслан Володимирович - викладач І категорії;

30. Стешенко Віктор Олександрович - викладач І категорії;

31. Хоміч Наталія Володимирівна - керівник художньої самодіяльності, відповідальний секретар приймальної комісії.