Відзнаки, грамоти, подяки, дипломи, нагороди

Золота відзнака "Заклад партнер", 2024 рік. За плідну співпрацю та партнерство у впровадженні концепції "Спорт заради розвитку" в Україні та активну участь у різноманітних заходах.

Грамота від Національного банку України, 2023 рік. За активну участь у Всеукраїнській благодійній акції "Смілива гривня", підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм  і вагомий вклад у наближення нашої ПЕРЕМОГИ.

Подяка Миргородської міської ради, 2022 рік. Колективу коледжу за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, за активну участь у громадському житті міста, сприяння розвитку, сприяння розвитку волонтерського руху, за організацію роботи із надання допомоги захисникам України та з нагоди Дня працівників освіти.

Почесна грамота Миргородської райдержадміністрації та Миргородської районної ради, 2020 рік. За значні професійні досягнення, вагомий внесок у якісну підготовку висококваліфікованих кадрів для аграрного сектору, відданість педагогічній справі та з нагоди святкування 100-річчя ВСП "Хомутецький фаховий коледж ПДАА"

Подяка від Полтавської державної аграрної академії, 2017 рік. За вагомий внесок у розвиток аграрної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу країни та з нагоди Дня знань

Грамота, 2017 рік. За ІІ місце у регіональному огляді-конкурсі на кращу організаціюта функціонування навчально-виробничої ферми із спеціальності "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"

Диплом учасника, 2017 рік.  За участь у І героїко-патріотичному фестивалі "Мимайбутнє твоє, Україно"

Диплом, 2016 рік. За творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес

Грамота, 2016 рік. За зайняте 2 місце в змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації

Грамота, 2015 рік. За І місце в першості області з гирьового спорту серед ВУЗів І-ІІ р.а.

Грамота, 2015 рік. За 2 місце в регіональному огляді-конкурсі на кращу навчально-виробничу клініку ветеринарної медицини серед вищих навчальних закладів ветеринарної медицини.

Грамота, 2015 рік. За участь у фінальних змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор з гирьового спорту серед команд аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації