Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами 

1. Бондарчук Ольга Іванівна - викладач вищої категорії;

2. Даценко Людмила Іванівна - викладач вищої категорії, викладач- методист, голова циклової комісії ветеринарних дисциплін;

3. Дем'яненко Світлана Миколаївна - головний бухгалтер, викладач вищої категорії;

4. Дьоміна Віра Михайлівна - викладач І категорії;

5. Кіященко Григорій Кирилович - викладач вищої категорії, старший викладач;

6. Костенко Лілія Валентинівна - викладач, спеціаліст;

7. Кузьменко Ірина Вікторівна - викладач вищої категорії;

8. Литвиненко Ірина Олексіївна - викладач вищої категорії, викладач-методист;

9. Литвиненко Михайло Олександрович - заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач вищої категорії, викладач- методист;

10. Литвиненко Людмила Миколаївна - викладач вищої категорії, викладач-методист;

11. Лукаш Руслан Іванович - викладач, спеціаліст, фахівець підрозділу працевлаштування випускників навчального закладу;

12. Москаленко Олександр Миколайович - викладач І категорії;

13. Одарченко Аліна Володимирівна - викладач вищої категорії;

14. Оленіч Віталіна Володимирівна - викладач II категорії;

15. Отисько Сергій Володимирович - викладач вищої категорії, викладач-ментодист, завідувач ветеринарно-технологічного відділення;

16. Присяжнюк Ірина Анатоліївна - викладач I категорії;

17. Радченко Вадим Вікторович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

18. Радченко Віктор Іванович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

19. Семенюта Наталія Миколаївна - викладач вищої категорії, завідуюча лабораторії заочної форми навчання;

20. Сіроклин Григорій Іванович - викладач вищої категорії, викладач-методист;

21. Стешенко Віктор Олександрович - викладач І категорії;

22. Тарадін Володимир Іванович - викладач, спеціаліст;

23. Ткачов Віталій Васильович - викладач І категорії;

24. Шинкаренко Дарія Юріївна - вихователь гуртожитку;

25. Шинкаренко Сергій Васильович - директор, викладач вищої категорії, викладач-методист;

26. Яценко Володимир Михайлович - викладач І категорії;

27. Яценко Тетяна Миколаївна - викладач вищої категорії, голова циклової комісії технологічних дисциплін;

28. Ящук Руслан Володимирович - викладач І категорії;

30. Хоміч Наталія Володимирівна - викладач, відповідальний секретар приймальної комісії, викладач.