Заключний етап конкурсу "Викладач року-2014"

27 листопада у Державній установі «Науково-методичний центр «Агроосвіта» відбувся заключний етап конкурсу «Викладач року – 2014».

Цей конкурс проводиться раз у п’ять років серед викладачів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України з метою удосконалення їх педагогічної майстерності, виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду, інноваційних форм і методів навчання, стимулювання творчого зростання педагогів.

У заключному етапі взяли участь 10 переможців регіональних етапів. Усі вони представили власний педагогічний досвід, продемонстрували загальну та професійну майстерність у таких випробуваннях, як презентація системи роботи викладача (реклама дисципліни, педагогічні здобутки, досягнення, інтереси), вирішення педагогічних ситуацій, представлення проекту «Моя педагогічна ініціатива». Кожним учасником було презентовано навчально-методичне забезпечення дисципліни, яку вони викладають, та прокоментовано відео-анонс відкритого заняття.

Оцінювала виступи конкурсантів компетентна конкурсна комісія під головуванням Миколи Павловича Хоменка, в.о. директора ДУ «НМЦ «Агроосвіта».

За результатами конкурсу перемогу здобули:

І місце – Білоус Валентина Іванівна, викладач іноземної мови Чернятинського коледжу Вінницького НАУ;

ІІ місце – Гонтарук Людмила Григорівна, викладач інформатики та комп’ютерної техніки Борщівського агротехнічного коледжу;

ІІІ місце – Литвиненко Михайло Олександрович, викладач дисципліни «Хірургія ветеринарної медицини» Хомутецького ветеринарно-зоотехнічного технікуму Полтавської ДАА.

Урочисто віншував переможців та номінантів конкурсу Сергій Володимирович Кадигроб, директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та соціального розвитку АПК МінАП України.

Щиро вітаємо переможців та усіх конкурсантів регіонального етапу конкурсу «Викладач року – 2014». Бажаємо нових педагогічних звершень та творчого натхнення!