14.12.2019 року у коледжі відбулася підсумкова конференція за результатами проходження студентами ІУ курсу ветеринарного та технологічного відділень виробничої технологічної практики, яку вони проходили в передових господарствах полтавської області.
На конференції були присутні керівники господарств:
- директор ТОВ "Промінь-Приват" Михайленко Володимир Павлович;
- заступник дирктора по тваринництву ВП АФ "Шишицька ТОВ "АФ ім. Довженка" - Безсонов Олександр Володимирович;
- старший зоотехнік ВП АФ "Шишицька ТОВ "АФ ім. Довженка" - Матиєв Роман Іванович.
Свої доповіді студенти підготували у вигляді презентацій, вони були цікавими і змістовними. Із презентаціями виступали:
- Шаповал Максим ІУ курс 1 група, практику проходив в ДП "ДГ ім. Декабристів" Миргородського району;
- Шумило Вероніка ІУ курс 1 група - ПП "Агроекологія" Шишацького району;
- Заніздра Аліна ІУ курс 2 група - ТОВ "НВП Глобинський м'ясомолочний комплекс" Глобинського району;
- Бабінець Марія ІУ курс 2 група - ВП АФ "Шишацької ТОВ "АФ ім. Довженка" Шишацького району;
- Маненко Генадій ІУ курс 1 група - ТП "Ланна-агро" Карлівського району;
- Тараненко Євген іу курс група А - СТОВ "Воскобійники" Шишацького району;
- Киркуш Іван ІУ курс група А - ТОВ "Промінь-Приват" Миргородського району;
- Горбань Микола ІУ курс група А - ТОВ АФ "Маяк" Котелевського району.
Присуті на конференції гості Володимир Павлович, Олександр Володимирович, Роман Іванович розповіли про студентів, що працювали в їх господарствах і відмітили тих, хто зарекомендував себе як спеціаліст, а зокрема Фуцур Таміла, якій була вручена подяка і грошова винагорода.
Ми вдячні всім керівникам господарств, які приймають наших студентів для проходження виробничих практик і дають можливість їм закріпити свої знання і вміння на практиці.
Практична підготовка студентів є обов’язковим компонентом навчального процесу. Вона становить за мету оволодіння студентами сучасними методами і формами організації праці, формуванням у студентів професійних умінь і навичок, які необхідні для прийняття самостійних рішень і виконання виробничих функцій.
Ми ідемо в ногу з часом.